Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.04.2022 |
Název | turnaj dvojic Korbel 2 |
Rozhodčí | David Karel |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Open Ústeckého kraje - dvojice |
Místo | Korbel 2, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Boumová Kateřina [CZE056851], Stechmüller Jiří [CZE002853] | |
David Karel [CZE004342], Chára Hynek [CZE037741] | |
Franta Roman [CZE041792], Čepeláková Lenka [CZE030429] | |
Chára Jan [CZE061717], Čermák Petr [CZE016370] | |
Chárová Zdenka [CZE042456], Sipos Petr [CZE067071] | |
Jedinák David [CZE061625], Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Semsch Petr [CZE061622], Chládek Martin [CZE020357] |
1turnaj dvojic Korbel 2--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3turnaj dvojic Korbel 2--:--
Žádné utkání
- David, Chára0
Semsch, Chládek 1 David, Chára 2
Boumová, Stechmüller 1 Semsch, Chládek 2
Chárová, Sipos 0 Boumová, Stechmüller 2 Semsch, Chládek 2 Jedinák, Waldhauserová 0
Volný_los 0 Chárová, Sipos 1 Semsch, Chládek 2 Franta, Čepeláková 1
Chára, Čermák 1 Volný_los 0 Chárová, Sipos 1 Jedinák, Waldhauserová 2 David, Chára 2 Semsch, Chládek 1 Boumová, Stechmüller 2 Franta, Čepeláková 0
Chára, Čermák 2 Jedinák, Waldhauserová 1 David, Chára 2 Boumová, Stechmüller 0
Chára, Čermák 2 David, Chára 1
Chára, Čermák 0 David, Chára 2
Chára, Čermák 1 David, Chára 2
- David, Chára0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342], Chára Hynek [CZE037741] |
2. | Chára Jan [CZE061717], Čermák Petr [CZE016370] |
3. | Semsch Petr [CZE061622], Chládek Martin [CZE020357] |
4. | Boumová Kateřina [CZE056851], Stechmüller Jiří [CZE002853] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456], Sipos Petr [CZE067071] |
5. | Jedinák David [CZE061625], Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
7. | Franta Roman [CZE041792], Čepeláková Lenka [CZE030429] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342], Chára Hynek [CZE037741] |
2. | Chára Jan [CZE061717], Čermák Petr [CZE016370] |
3. | Semsch Petr [CZE061622], Chládek Martin [CZE020357] |
4. | Boumová Kateřina [CZE056851], Stechmüller Jiří [CZE002853] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456], Sipos Petr [CZE067071] |
5. | Jedinák David [CZE061625], Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
7. | Franta Roman [CZE041792], Čepeláková Lenka [CZE030429] |
Tento turnaj nemá přihlášky online