Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.04.2022 |
Název | Jackpotcup Dream Bar |
Rozhodčí | Bláhová Monika |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | JC Jirkov Dream Bar |
Místo | Dream Bar, Jirkov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bachár Miloslav [CZE000432] | |
Baťhová Helena [CZE000524] | |
Csáno Patrik [CZE063786] | |
Hradecký David [CZE000006] | |
Lacina Zdeněk [CZE000798] | |
Ondřejec Lukáš [CZE026519] | |
Sobotka Oldřich [CZE070177] | |
Stoikov Denys [CZE061444] | |
Štrba Vlastislav [CZE027567] |
1Jackpotcup Dream Bar --:--
Žádné utkání
2Jackpotcup Dream Bar --:--
Žádné utkání
- Hradecký David0
Hradecký David 2 Stoikov Denys 0
Štrba Vlastislav 0 Hradecký David 2
Štrba Vlastislav 2 Csáno Patrik 0 Baťhová Helena 0 Hradecký David 2
Bachár Miloslav 1 Štrba Vlastislav 2 Baťhová Helena 2 Sobotka Oldřich 0
Ondřejec Lukáš 0 Bachár Miloslav 2 Volný_los 0 Štrba Vlastislav 1 Volný_los 0 Baťhová Helena 1 Volný_los 0 Sobotka Oldřich 1
Volný_los 0 Ondřejec Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Csáno Patrik 1 Volný_los 0 Ondřejec Lukáš 0 Sobotka Oldřich 2 Stoikov Denys 1 Volný_los 0 Baťhová Helena 1 Volný_los 0 Hradecký David 1 Volný_los 0 Štrba Vlastislav 1 Volný_los 0 Bachár Miloslav 1 Volný_los 0 Lacina Zdeněk 1 Volný_los 0
Csáno Patrik 2 Sobotka Oldřich 0 Stoikov Denys 2 Baťhová Helena 1 Hradecký David 2 Štrba Vlastislav 0 Bachár Miloslav 1 Lacina Zdeněk 2
Csáno Patrik 0 Stoikov Denys 2 Hradecký David 1 Lacina Zdeněk 2
Stoikov Denys 0 Lacina Zdeněk 2
Lacina Zdeněk 2 Hradecký David 0
- Lacina Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lacina Zdeněk [CZE000798] |
2. | Hradecký David [CZE000006] |
3. | Stoikov Denys [CZE061444] |
4. | Štrba Vlastislav [CZE027567] |
5. | Csáno Patrik [CZE063786] |
5. | Baťhová Helena [CZE000524] |
7. | Bachár Miloslav [CZE000432] |
7. | Sobotka Oldřich [CZE070177] |
9. | Ondřejec Lukáš [CZE026519] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lacina Zdeněk [CZE000798] |
2. | Hradecký David [CZE000006] |
3. | Stoikov Denys [CZE061444] |
4. | Štrba Vlastislav [CZE027567] |
5. | Csáno Patrik [CZE063786] |
5. | Baťhová Helena [CZE000524] |
7. | Bachár Miloslav [CZE000432] |
7. | Sobotka Oldřich [CZE070177] |
9. | Ondřejec Lukáš [CZE026519] |
Tento turnaj nemá přihlášky online