Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.03.2022 |
Název | Doubles- dvojice |
Rozhodčí | Dostál Radim |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Doubles, Praha |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dostál Radim [CZE060679], Kos Matouš [CZE063561] | |
Frýdová Anita [CZE070334], Kalicher Michal [CZE048007] | |
Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] | |
Měrka Martin [CZE063024], Junová Petra [CZE001379] | |
Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | |
Šístek Luděk [CZE065709], Gratz Lumír [CZE020442] | |
Špírek Pavel [CZE006340], Suchánek Josef [CZE040438] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
Frýdová Anita | Michálková Michaela | Špírek Pavel | Hochmuth Jan | Dostál Radim | Měrka Martin | Šístek Luděk | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Frýdová Anita | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 2:1 | |
Michálková Michaela | 2:1 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | |
Špírek Pavel | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Hochmuth Jan | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | |
Dostál Radim | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | |
Měrka Martin | 2:1 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Šístek Luděk | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:0 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Špírek Pavel [CZE006340], Suchánek Josef [CZE040438] | 15 | 10:2 |
2. | Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] | 12 | 9:5 |
3. | Dostál Radim [CZE060679], Kos Matouš [CZE063561] | 12 | 9:6 |
4. | Šístek Luděk [CZE065709], Gratz Lumír [CZE020442] | 9 | 8:6 |
5. | Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | 9 | 7:9 |
6. | Měrka Martin [CZE063024], Junová Petra [CZE001379] | 3 | 3:11 |
7. | Frýdová Anita [CZE070334], Kalicher Michal [CZE048007] | 3 | 4:11 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Špírek Pavel [CZE006340], Suchánek Josef [CZE040438] | 15 | 10:2 |
2. | Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269] | 12 | 9:5 |
3. | Dostál Radim [CZE060679], Kos Matouš [CZE063561] | 12 | 9:6 |
4. | Šístek Luděk [CZE065709], Gratz Lumír [CZE020442] | 9 | 8:6 |
5. | Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | 9 | 7:9 |
6. | Měrka Martin [CZE063024], Junová Petra [CZE001379] | 3 | 3:11 |
7. | Frýdová Anita [CZE070334], Kalicher Michal [CZE048007] | 3 | 4:11 |
Tento turnaj nemá přihlášky online