Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.03.2022 |
Název | Petr |
Rozhodčí | Nový Petr |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | WDC - Jablonec nad Nisou Nika |
Místo | Sport bar Nika , Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Horáčková Jitka [CZE068229] | |
Hrubeš Tadeáš [CZE067327] | |
Nosek David [CZE071452] | |
Nosek Vladimír [CZE025178] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Svoboda Radek [CZE070456] | |
Švehlová Dana [CZE066167] |
1Petr--:--
Žádné utkání
2Petr--:--
Žádné utkání
3Petr--:--
Žádné utkání
4Petr--:--
Žádné utkání
- Svoboda Radek0
Svoboda Radek 2 Brandejs Denis 1
Nosek Vladimír 0 Svoboda Radek 2
Nový Petr 1 Nosek Vladimír 2 Hrubeš Tadeáš 0 Svoboda Radek 2
Bukáček Petr 1 Nový Petr 2 Švehlová Dana 0 Hrubeš Tadeáš 2
Bukáček Petr 2 Horáčková Jitka 0 Volný_los 0 Nový Petr 1 Volný_los 0 Švehlová Dana 1 Volný_los 0 Hrubeš Tadeáš 1
Volný_los 0 Bukáček Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Hrubeš Tadeáš 1 Volný_los 0 Nosek Vladimír 2 Bukáček Petr 0 Švehlová Dana 1 Volný_los 0 Nosek David 1 Volný_los 0 Brandejs Denis 1 Volný_los 0 Nový Petr 1 Volný_los 0 Svoboda Radek 1 Volný_los 0 Horáčková Jitka 1 Volný_los 0
Hrubeš Tadeáš 0 Nosek Vladimír 2 Švehlová Dana 0 Nosek David 2 Brandejs Denis 2 Nový Petr 0 Svoboda Radek 2 Horáčková Jitka 0
Nosek Vladimír 1 Nosek David 2 Brandejs Denis 2 Svoboda Radek 1
Nosek David 2 Brandejs Denis 1
Nosek David 0 Svoboda Radek 2
Nosek David 2 Svoboda Radek 0
- Nosek David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nosek David [CZE071452] |
2. | Svoboda Radek [CZE070456] |
3. | Brandejs Denis [CZE046807] |
4. | Nosek Vladimír [CZE025178] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Hrubeš Tadeáš [CZE067327] |
7. | Bukáček Petr [CZE054031] |
7. | Švehlová Dana [CZE066167] |
9. | Horáčková Jitka [CZE068229] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nosek David [CZE071452] |
2. | Svoboda Radek [CZE070456] |
3. | Brandejs Denis [CZE046807] |
4. | Nosek Vladimír [CZE025178] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Hrubeš Tadeáš [CZE067327] |
7. | Bukáček Petr [CZE054031] |
7. | Švehlová Dana [CZE066167] |
9. | Horáčková Jitka [CZE068229] |
Tento turnaj nemá přihlášky online