Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.02.2022 |
Název | Doubles- dvojice |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Double´s, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Hochmuth Jan [CZE049346] | |
Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] | |
Komárek Pavel [CZE060176], Frýdová Anita [CZE070334] | |
Kos Matouš [CZE063561], Šťovíček Ivan [CZE000967] | |
Roubíková Anna [CZE062850], Řehoř Martin [CZE057724] | |
Suchánková Jana [CZE007431], Longr Petr [CZE045709] | |
Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5Doubles- dvojice--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
- Roubíková, Řehoř0
Kos, Šťovíček 0 Roubíková, Řehoř 1
Dostál, Suchánek 0 Kos, Šťovíček 1
Dostál, Suchánek 1 Suchánková, Longr 0 Kos, Šťovíček 1 Vokřálová, Michálková 0
Volný_los 0 Dostál, Suchánek 1 Komárek, Frýdová 0 Kos, Šťovíček 1
Roubíková, Řehoř 1 Volný_los 0 Vokřálová, Michálková 1 Dostál, Suchánek 0 Komárek, Frýdová 0 Suchánková, Longr 1 Cirkovský, Hochmuth 1 Kos, Šťovíček 0
Roubíková, Řehoř 1 Vokřálová, Michálková 0 Suchánková, Longr 0 Cirkovský, Hochmuth 1
Roubíková, Řehoř 0 Cirkovský, Hochmuth 1
Cirkovský, Hochmuth 1 Roubíková, Řehoř 0
- Cirkovský, Hochmuth0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Hochmuth Jan [CZE049346] |
2. | Roubíková Anna [CZE062850], Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Kos Matouš [CZE063561], Šťovíček Ivan [CZE000967] |
4. | Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] |
5. | Suchánková Jana [CZE007431], Longr Petr [CZE045709] |
5. | Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185] |
7. | Komárek Pavel [CZE060176], Frýdová Anita [CZE070334] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Hochmuth Jan [CZE049346] |
2. | Roubíková Anna [CZE062850], Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Kos Matouš [CZE063561], Šťovíček Ivan [CZE000967] |
4. | Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] |
5. | Suchánková Jana [CZE007431], Longr Petr [CZE045709] |
5. | Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185] |
7. | Komárek Pavel [CZE060176], Frýdová Anita [CZE070334] |
Tento turnaj nemá přihlášky online