Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.02.2022 |
Název | MiaprCup |
Rozhodčí | Mitas Filip |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Pizzerie Honzík, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Bučko Ondřej [CZE053379] | |
France [HOST_46] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Mík Jiří [CZE021522] | |
Mitas Filip [CZE047912] | |
Mlčůch Michael [CZE067833] | |
Slovenia (U19) [HOST_64] | |
Sobas David [CZE042268] |
1MiaprCup--:--
Žádné utkání
2MiaprCup--:--
Žádné utkání
- Bocko Petr0
Mitas Filip 0 Bocko Petr 1
Mitas Filip 1 Kozubjaková Kristýna 0
Sobas David 0 Mitas Filip 1 Kozubjaková Kristýna 1 Luptovec Richard 0
Bučko Ondřej 0 Sobas David 1 Slovenia (U19) 0 Kozubjaková Kristýna 1
France 0 Bučko Ondřej 1 Volný_los 0 Sobas David 1 Volný_los 0 Slovenia (U19) 1 Mík Jiří 0 Kozubjaková Kristýna 1
Volný_los 0 France 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mík Jiří 1 Volný_los 0
Kozubjaková Kristýna 1 Volný_los 0 France 0 Mlčůch Michael 1 Slovenia (U19) 1 Volný_los 0 Mitas Filip 1 Volný_los 0 Luptovec Richard 1 Volný_los 0 Sobas David 1 Volný_los 0 Mík Jiří 0 Bučko Ondřej 1 Bocko Petr 1 Volný_los 0
Kozubjaková Kristýna 0 Mlčůch Michael 1 Slovenia (U19) 0 Mitas Filip 1 Luptovec Richard 1 Sobas David 0 Bučko Ondřej 0 Bocko Petr 1
Mlčůch Michael 1 Mitas Filip 0 Luptovec Richard 0 Bocko Petr 1
Mlčůch Michael 1 Bocko Petr 0
Mlčůch Michael 1 Bocko Petr 0
- Mlčůch Michael0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mlčůch Michael [CZE067833] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Mitas Filip [CZE047912] |
4. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
5. | Sobas David [CZE042268] |
5. | Luptovec Richard [CZE063147] |
7. | Bučko Ondřej [CZE053379] |
7. | Slovenia (U19) [HOST_64] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | France [HOST_46] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mlčůch Michael [CZE067833] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Mitas Filip [CZE047912] |
4. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
5. | Sobas David [CZE042268] |
5. | Luptovec Richard [CZE063147] |
7. | Bučko Ondřej [CZE053379] |
7. | Slovenia (U19) [HOST_64] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | France [HOST_46] |
Tento turnaj nemá přihlášky online