Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.01.2022 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Vlček Patrik [CZE002175] | |
Žák Petr [CZE060082] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Blahník Roman0
Blahník Roman 1 Malár David 0
Blahník Roman 1 Obr Jiří 0
Hájek Otto 0 Blahník Roman 1 Blahníková Lenka 0 Obr Jiří 1
Hájek Otto 1 Vlček Patrik 0 Skramušský Josef 0 Blahníková Lenka 1
Hájek Otto 1 Žák Petr 0 Volný_los 0 Vlček Patrik 1 Volný_los 0 Skramušský Josef 1 Šlabjarová Pavla 0 Blahníková Lenka 1
Volný_los 0 Hájek Otto 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0
Blahníková Lenka 1 Volný_los 0 Hájek Otto 0 Malár David 1 Skramušský Josef 1 Volný_los 0 Blahník Roman 1 Volný_los 0 Vlček Patrik 1 Volný_los 0 Obr Jiří 1 Volný_los 0 Žák Petr 1 Šlabjarová Pavla 0 Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0
Blahníková Lenka 0 Malár David 1 Skramušský Josef 0 Blahník Roman 1 Vlček Patrik 0 Obr Jiří 1 Žák Petr 0 Kropáček Jindřich 1
Malár David 1 Blahník Roman 0 Obr Jiří 0 Kropáček Jindřich 1
Malár David 0 Kropáček Jindřich 1
Kropáček Jindřich 1 Blahník Roman 0
- Kropáček Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Blahník Roman [CZE053507] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Obr Jiří [CZE008209] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Blahník Roman [CZE053507] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Obr Jiří [CZE008209] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
Tento turnaj nemá přihlášky online