Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.01.2022 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Kejzlar Pavel |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | MeVa Cup doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Nohejl Milan [CZE033148] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Trdlikátová Lada [CZE059578] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Poláček David0
Poláček David 2 Mach Miloš 1
Goldmannová Anna 0 Poláček David 2
Pytlík Ondřej 1 Goldmannová Anna 2 Trdlikát Libor 1 Poláček David 2
Pytlík Ondřej 2 Térová Rozálie 1 Kubec Vojtěch 1 Trdlikát Libor 2
Pytlík Ondřej 2 Korda Milan 1 Térová Rozálie 2 Velcová Martina 0 Kubec Vojtěch 2 Středa Lukáš 0 Trdlikát Libor 2 Kejzlar Pavel 0
Volný_los 0 Pytlík Ondřej 1 Térová Rozálie 2 Nohejl Milan 1 Kubec Vojtěch 2 Trdlikátová Lada 0 Trdlikát Libor 2 Illner Antonín 0
Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Pytlík Ondřej 0 Mach Miloš 2 Térová Rozálie 0 Goldmannová Anna 2 Nohejl Milan 0 Středa Lukáš 2 Kubec Vojtěch 1 Kordová Romana 2 Velcová Martina 2 Trdlikátová Lada 1 Trdlikát Libor 0 Korda Milan 2 Poláček David 2 Illner Antonín 0
Kejzlar Pavel 0 Mach Miloš 2 Goldmannová Anna 2 Středa Lukáš 1 Kordová Romana 2 Velcová Martina 0 Korda Milan 0 Poláček David 2
Mach Miloš 2 Goldmannová Anna 0 Kordová Romana 2 Poláček David 0
Mach Miloš 0 Kordová Romana 2
Kordová Romana 2 Poláček David 1
- Kordová Romana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Mach Miloš [CZE002095] |
4. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Térová Rozálie [CZE068893] |
7. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Středa Lukáš [CZE068985] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Korda Milan [CZE041275] |
13. | Nohejl Milan [CZE033148] |
13. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Mach Miloš [CZE002095] |
4. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Térová Rozálie [CZE068893] |
7. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Středa Lukáš [CZE068985] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Korda Milan [CZE041275] |
13. | Nohejl Milan [CZE033148] |
13. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online