Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.01.2022 |
Název | 9 |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Skalka Cup doplňkový |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] |
19--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
- Bedlivý Pavel0
Szelke Oskar 0 Bedlivý Pavel 1
Szelke Oskar 1 Šimanovská Lucie 0
Szelke Oskar 1 Krouželová Viola 0 Frimlová Pavla 0 Šimanovská Lucie 1
Szelke Oskar 1 Illner Antonín 0 Frimlová Pavla 1 Goldmann Petr 0
Szelke Oskar 1 Goldmannová Anna 0 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1
Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Hromádko Leoš 2 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Šimanovská Lucie 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 0 Hromádko Leoš 2 Krouželová Viola 2 Frimlová Pavla 1 Šimanovská Lucie 2 Illner Antonín 0 Goldmannová Anna 0 Bedlivý Pavel 2
Hromádko Leoš 2 Krouželová Viola 1 Šimanovská Lucie 0 Bedlivý Pavel 2
Hromádko Leoš 2 Bedlivý Pavel 1
Hromádko Leoš 3 Bedlivý Pavel 1
- Hromádko Leoš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
Tento turnaj nemá přihlášky online