Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.01.2022 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 35 |
Typ turnaje | Orel Dart Open trojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Hampl Matěj [CZE040080] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hofman Martin [CZE006587] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Kaván Lubomír [CZE070607] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šedivý David [CZE070327] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Šír Robin [CZE069659] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Škrabák Michael [CZE014019] |
2. | Hofman Martin [CZE006587] |
3. | Svoboda Libor [CZE026803] |
4. | Koščál Daniel [CZE057097] |
5. | Štefl Dominik [CZE030844] |
6. | Brož Marcel [CZE063925] |
7. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
8. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
9. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
10. | Hofman Petr [CZE050491] |
11. | Hampl Matěj [CZE040080] |
12. | Klempířová Erika [CZE021129] |
13. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
14. | Suk Stanislav [CZE036843] |
15. | Demuth Petr [CZE030467] |
16. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
17. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
18. | Mervart Martin [CZE054377] |
19. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
20. | Kárász Josef [CZE034819] |
21. | Adámková Arleta [CZE069396] |
22. | Horák Karel [CZE021132] |
23. | Šír Robin [CZE069659] |
24. | Matys Roman [CZE060230] |
25. | Vladyka Petr [CZE037284] |
26. | Bílek Pavel [CZE026189] |
27. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
28. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
29. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
30. | Kaván Lubomír [CZE070607] |
31. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
32. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
33. | Hamplová Petra [CZE038066] |
34. | Horáková Alena [CZE021131] |
35. | Šedivý David [CZE070327] |
Tento turnaj nemá přihlášky online