Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.01.2022 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Brus Tomáš |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | MJČ CRICKET Velká Maxima ČK |
Místo | Nechyba , Nová Včelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Brus Tomáš [CZE058795] | |
Cimpl Radovan [CZE057580] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Gurka Ján [CZE016110] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Míchal Dalibor [CZE063475] | |
Mynář Michal [CZE052672] | |
Plintová Michaela [CZE068422] | |
Staněk Štěpán [CZE058796] | |
Vanišová Alena [CZE057583] | |
Vlach Lukáš [CZE064818] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Gurka Ján0
Gurka Ján 1 Čábelka Jan 0
Gurka Ján 1 Anděra Lukáš 0
Gurka Ján 1 Cimpl Radovan 0 Mynář Michal 0 Anděra Lukáš 1
Staněk Štěpán 0 Gurka Ján 1 Houdek Pavel 0 Mynář Michal 1
Staněk Štěpán 1 Plintová Michaela 0 Vanišová Alena 0 Gurka Ján 1 Brus Tomáš 0 Houdek Pavel 1 Míchal Dalibor 0 Mynář Michal 1
Volný_los 0 Staněk Štěpán 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brus Tomáš 1 Míchal Dalibor 1 Volný_los 0
Mynář Michal 1 Volný_los 0 Vlach Lukáš 1 Staněk Štěpán 0 Cimpl Radovan 1 Vanišová Alena 0 Houdek Pavel 1 Volný_los 0 Gurka Ján 1 Volný_los 0 Brus Tomáš 0 Čábelka Jan 1 Anděra Lukáš 1 Míchal Dalibor 0 Plintová Michaela 1 Volný_los 0
Mynář Michal 0 Vlach Lukáš 1 Cimpl Radovan 1 Houdek Pavel 0 Gurka Ján 0 Čábelka Jan 1 Anděra Lukáš 1 Plintová Michaela 0
Vlach Lukáš 1 Cimpl Radovan 0 Čábelka Jan 1 Anděra Lukáš 0
Vlach Lukáš 1 Čábelka Jan 0
Vlach Lukáš 0 Gurka Ján 1
- Gurka Ján0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gurka Ján [CZE016110] |
2. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
3. | Čábelka Jan [CZE005285] |
4. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Cimpl Radovan [CZE057580] |
5. | Mynář Michal [CZE052672] |
7. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
7. | Houdek Pavel [CZE057581] |
9. | Míchal Dalibor [CZE063475] |
9. | Brus Tomáš [CZE058795] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gurka Ján [CZE016110] |
2. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
3. | Čábelka Jan [CZE005285] |
4. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Cimpl Radovan [CZE057580] |
5. | Mynář Michal [CZE052672] |
7. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
7. | Houdek Pavel [CZE057581] |
9. | Míchal Dalibor [CZE063475] |
9. | Brus Tomáš [CZE058795] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
Tento turnaj nemá přihlášky online