Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.12.2021 |
Název | doplnkovy |
Rozhodčí | Kejzlar Pavel |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | MeVa Cup doplňkový |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Lorenc David [CZE007830] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Rychetská Jana [CZE068736] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1doplnkovy--:--
Žádné utkání
2doplnkovy--:--
Žádné utkání
- Bedlivý Pavel0
Bedlivý Pavel 2 Korda Milan 0
Bedlivý Pavel 2 Goldmann Petr 0
Bedlivý Pavel 2 Goldmannová Anna 0 Illner Antonín 0 Goldmann Petr 2
Bedlivý Pavel 2 Frimlová Pavla 0 Lorenc David 1 Illner Antonín 2
Bedlivý Pavel 2 Rychetská Jana 0 Frimlová Pavla 2 Velcová Martina 0 Kordová Romana (038396) 0 Lorenc David 2 Kejzlar Pavel 0 Illner Antonín 2
Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Frimlová Pavla 2 Kordová Romana (051260) 0 Mach Miloš 0 Kordová Romana (038396) 2 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 0 Illner Antonín 2 Lorenc David 2 Frimlová Pavla 0 Poláček David 2 Kordová Romana (051260) 0 Velcová Martina 2 Mach Miloš 0 Kordová Romana (038396) 0 Korda Milan 2 Kejzlar Pavel 1 Rychetská Jana 2 Goldmann Petr 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 2 Illner Antonín 0 Lorenc David 0 Poláček David 2 Velcová Martina 0 Korda Milan 2 Rychetská Jana 0 Goldmann Petr 2
Goldmannová Anna 0 Poláček David 2 Korda Milan 2 Goldmann Petr 0
Poláček David 2 Korda Milan 1
Poláček David 2 Bedlivý Pavel 1
- Poláček David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Goldmann Petr [CZE040773] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Lorenc David [CZE007830] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Rychetská Jana [CZE068736] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Mach Miloš [CZE002095] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Goldmann Petr [CZE040773] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Lorenc David [CZE007830] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Rychetská Jana [CZE068736] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Mach Miloš [CZE002095] |
Tento turnaj nemá přihlášky online