Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.12.2021 |
Název | Double´s - Singl1 |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Doubles, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Avelino Nelson [WRD059291] | |
Frýdová Anita [CZE070334] | |
Gratz Lumír [CZE020442] | |
Hoffmann Martin [CZE000022] | |
Hochmuth Jan [CZE049346] | |
Junová Petra [CZE001379] | |
Kos Matouš [CZE063561] | |
Kuča Jan [CZE027500] | |
Kučerová Ivana [CZE067412] | |
Kulhánek Štěpán [CZE068882] | |
Laurek Petr [CZE027216] | |
Majerčin David [CZE020476] | |
Michálková Michaela [CZE052185] | |
Pecháček Lukáš [CZE067809] | |
Pittermann Jáchym [CZE060315] | |
Přída Antonín [CZE001797] | |
Roubíková Anna [CZE062850] | |
Šamko Štefan [CZE052488] | |
Šístek Luděk [CZE065709] | |
Vohralík Vítězslav [CZE054975] |
1Double´s - Singl1--:--
Žádné utkání
2Double´s - Singl1--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4Double´s - Singl1--:--
Žádné utkání
5Double´s - Singl1--:--
Žádné utkání
6Double´s - Singl1--:--
Žádné utkání
- Kos Matouš0
Kos Matouš 1 Majerčin David 0
Kos Matouš 1 Přída Antonín 0
Kos Matouš 1 Roubíková Anna 0 Přída Antonín 1 Šamko Štefan 0
Kuča Jan 0 Kos Matouš 1 Avelino Nelson 0 Přída Antonín 1
Šístek Luděk 0 Kuča Jan 1 Kučerová Ivana 0 Kos Matouš 1 Avelino Nelson 1 Gratz Lumír 0 Přída Antonín 1 Pecháček Lukáš 0
Šístek Luděk 1 Frýdová Anita 0 Kučerová Ivana 1 Kulhánek Štěpán 0 Avelino Nelson 1 Pittermann Jáchym 0 Přída Antonín 1 Laurek Petr 0
Junová Petra 0 Šístek Luděk 1 Volný_los 0 Frýdová Anita 1 Volný_los 0 Kučerová Ivana 1 Kulhánek Štěpán 1 Hochmuth Jan 0 Avelino Nelson 1 Vohralík Vítězslav 0 Volný_los 0 Pittermann Jáchym 1 Volný_los 0 Přída Antonín 1 Laurek Petr 1 Michálková Michaela 0
Volný_los 0 Junová Petra 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kulhánek Štěpán 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Avelino Nelson 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Laurek Petr 1 Volný_los 0
Michálková Michaela 1 Volný_los 0 Kos Matouš 1 Junová Petra 0 Hoffmann Martin 1 Volný_los 0 Přída Antonín 1 Volný_los 0 Šamko Štefan 1 Volný_los 0 Pittermann Jáchym 1 Volný_los 0 Kuča Jan 1 Kulhánek Štěpán 0 Vohralík Vítězslav 1 Volný_los 0 Hochmuth Jan 1 Volný_los 0 Avelino Nelson 0 Roubíková Anna 1 Pecháček Lukáš 1 Volný_los 0 Kučerová Ivana 1 Volný_los 0 Frýdová Anita 1 Volný_los 0 Majerčin David 1 Volný_los 0 Laurek Petr 0 Gratz Lumír 1 Šístek Luděk 1 Volný_los 0
Michálková Michaela 0 Kos Matouš 1 Hoffmann Martin 1 Přída Antonín 0 Šamko Štefan 1 Pittermann Jáchym 0 Kuča Jan 1 Vohralík Vítězslav 0 Hochmuth Jan 0 Roubíková Anna 1 Pecháček Lukáš 1 Kučerová Ivana 0 Frýdová Anita 0 Majerčin David 1 Gratz Lumír 1 Šístek Luděk 0
Kos Matouš 0 Hoffmann Martin 1 Šamko Štefan 1 Kuča Jan 0 Roubíková Anna 1 Pecháček Lukáš 0 Majerčin David 1 Gratz Lumír 0
Hoffmann Martin 1 Šamko Štefan 0 Roubíková Anna 0 Majerčin David 1
Hoffmann Martin 1 Majerčin David 0
Hoffmann Martin 0 Kos Matouš 1
- Kos Matouš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kos Matouš [CZE063561] |
2. | Hoffmann Martin [CZE000022] |
3. | Majerčin David [CZE020476] |
4. | Přída Antonín [CZE001797] |
5. | Roubíková Anna [CZE062850] |
5. | Šamko Štefan [CZE052488] |
7. | Kuča Jan [CZE027500] |
7. | Avelino Nelson [WRD059291] |
9. | Pecháček Lukáš [CZE067809] |
9. | Gratz Lumír [CZE020442] |
9. | Kučerová Ivana [CZE067412] |
9. | Šístek Luděk [CZE065709] |
13. | Frýdová Anita [CZE070334] |
13. | Kulhánek Štěpán [CZE068882] |
13. | Pittermann Jáchym [CZE060315] |
13. | Laurek Petr [CZE027216] |
17. | Junová Petra [CZE001379] |
17. | Michálková Michaela [CZE052185] |
17. | Vohralík Vítězslav [CZE054975] |
17. | Hochmuth Jan [CZE049346] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kos Matouš [CZE063561] |
2. | Hoffmann Martin [CZE000022] |
3. | Majerčin David [CZE020476] |
4. | Přída Antonín [CZE001797] |
5. | Roubíková Anna [CZE062850] |
5. | Šamko Štefan [CZE052488] |
7. | Kuča Jan [CZE027500] |
7. | Avelino Nelson [WRD059291] |
9. | Pecháček Lukáš [CZE067809] |
9. | Gratz Lumír [CZE020442] |
9. | Kučerová Ivana [CZE067412] |
9. | Šístek Luděk [CZE065709] |
13. | Frýdová Anita [CZE070334] |
13. | Kulhánek Štěpán [CZE068882] |
13. | Pittermann Jáchym [CZE060315] |
13. | Laurek Petr [CZE027216] |
17. | Junová Petra [CZE001379] |
17. | Michálková Michaela [CZE052185] |
17. | Vohralík Vítězslav [CZE054975] |
17. | Hochmuth Jan [CZE049346] |
Tento turnaj nemá přihlášky online