Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.12.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Veselý Milan |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Bělská šipka |
Místo | Bělá nad Radbuzou, Bělá nad Radbuzou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Auervek Lukáš [CZE056878] | |
Brandejs Tomáš [CZE011846] | |
Brůhová Marie [CZE070339] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495] | |
Goubejová Petra [CZE062012] | |
Kvasničková Marcela [CZE059986] | |
Landrgott David [CZE070338] | |
Mičulka Daniel [CZE021816] | |
Müller Roman [CZE042211] | |
Nusl Tomáš [CZE064089] | |
Petrželka Miloš [CZE054766] | |
Plašil Radek [CZE002120] | |
Pokorný David [CZE044298] | |
Trůbl Marek [CZE051169] | |
Veselý Milan [CZE007110] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Pokorný David0
Pokorný David 1 Petrželka Miloš 0
Brandejs Tomáš 0 Pokorný David 1
Brandejs Tomáš 1 Nusl Tomáš 0 Pokorný David 1 Müller Roman 0
Veselý Milan 0 Brandejs Tomáš 1 Pokorný David 1 Plašil Radek 0
Landrgott David 0 Veselý Milan 1 Auervek Lukáš 0 Brandejs Tomáš 1 Pokorný David 1 Kvasničková Marcela 0 Goubejová Petra 0 Plašil Radek 1
Volný_los 0 Landrgott David 1 Auervek Lukáš 1 Brůhová Marie 0 Pokorný David 1 Trůbl Marek 0 Dlouhá Dobromila 0 Goubejová Petra 1
Petrželka Miloš 1 Volný_los 0 Plašil Radek 1 Landrgott David 0 Auervek Lukáš 0 Nusl Tomáš 1 Brůhová Marie 0 Kvasničková Marcela 1 Pokorný David 0 Mičulka Daniel 1 Trůbl Marek 0 Brandejs Tomáš 1 Dlouhá Dobromila 0 Müller Roman 1 Goubejová Petra 0 Veselý Milan 1
Petrželka Miloš 1 Plašil Radek 0 Nusl Tomáš 1 Kvasničková Marcela 0 Mičulka Daniel 1 Brandejs Tomáš 0 Müller Roman 1 Veselý Milan 0
Petrželka Miloš 1 Nusl Tomáš 0 Mičulka Daniel 1 Müller Roman 0
Petrželka Miloš 0 Mičulka Daniel 1
Mičulka Daniel 1 Pokorný David 0
- Mičulka Daniel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mičulka Daniel [CZE021816] |
2. | Pokorný David [CZE044298] |
3. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
4. | Brandejs Tomáš [CZE011846] |
5. | Nusl Tomáš [CZE064089] |
5. | Müller Roman [CZE042211] |
7. | Veselý Milan [CZE007110] |
7. | Plašil Radek [CZE002120] |
9. | Landrgott David [CZE070338] |
9. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
9. | Kvasničková Marcela [CZE059986] |
9. | Goubejová Petra [CZE062012] |
13. | Brůhová Marie [CZE070339] |
13. | Trůbl Marek [CZE051169] |
13. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mičulka Daniel [CZE021816] |
2. | Pokorný David [CZE044298] |
3. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
4. | Brandejs Tomáš [CZE011846] |
5. | Nusl Tomáš [CZE064089] |
5. | Müller Roman [CZE042211] |
7. | Veselý Milan [CZE007110] |
7. | Plašil Radek [CZE002120] |
9. | Landrgott David [CZE070338] |
9. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
9. | Kvasničková Marcela [CZE059986] |
9. | Goubejová Petra [CZE062012] |
13. | Brůhová Marie [CZE070339] |
13. | Trůbl Marek [CZE051169] |
13. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
Tento turnaj nemá přihlášky online