Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.07.2019 |
Název | 301. D - IN |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Sokolové, Želénky |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Fafláková Zdeňka [CZE041613] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284] | |
Holý Miloš [CZE000433] | |
Hotový Miroslav [CZE039380] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Václav [CZE017496] | |
Papežík Karel [CZE024621] | |
Pindiaková Zdeňka [CZE063636] | |
Pokorný Radek [CZE007861] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Waldhauserová Jana [CZE063707] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
- Papežík Karel0
Papežík Karel 1 Hotový Miroslav 0
Kropáček Jindřich 0 Papežík Karel 1
Kropáček Jindřich 1 Hájek Zdeněk 0 Papežík Karel 1 Pokorný Vlastimil 0
Kropáček Jindřich 1 Cibulka Ondřej 0 Novák Václav 0 Papežík Karel 1
Kropáček Jindřich 1 Waldhauserová Naděžda 0 Pindiaková Zdeňka 0 Cibulka Ondřej 1 Fafláková Zdeňka 0 Novák Václav 1 Holý Miloš 0 Papežík Karel 1
Kropáček Jindřich 1 Waldhauserová Jana 0 Pindiaková Zdeňka 1 Pokorný Radek 0 Fafláková Zdeňka 1 Korba Jan 0 Holý Miloš 1 Šlabjarová Pavla 0
Hotový Miroslav 1 Kropáček Jindřich 0 Papežík Karel 1 Waldhauserová Jana 0 Pindiaková Zdeňka 0 Novák Václav 1 Pokorný Radek 0 Hájek Zdeněk 1 Cibulka Ondřej 1 Fafláková Zdeňka 0 Korba Jan 0 Malár David 1 Pokorný Vlastimil 1 Holý Miloš 0 Šlabjarová Pavla 0 Waldhauserová Naděžda 1
Hotový Miroslav 1 Papežík Karel 0 Novák Václav 0 Hájek Zdeněk 1 Cibulka Ondřej 0 Malár David 1 Pokorný Vlastimil 1 Waldhauserová Naděžda 0
Hotový Miroslav 1 Hájek Zdeněk 0 Malár David 1 Pokorný Vlastimil 0
Hotový Miroslav 0 Malár David 1
Papežík Karel 1 Malár David 0
- Papežík Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Papežík Karel [CZE024621] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
5. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
7. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Novák Václav [CZE017496] |
9. | Holý Miloš [CZE000433] |
9. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Waldhauserová Jana [CZE063707] |
13. | Pokorný Radek [CZE007861] |
13. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Papežík Karel [CZE024621] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
5. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
7. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Novák Václav [CZE017496] |
9. | Holý Miloš [CZE000433] |
9. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Waldhauserová Jana [CZE063707] |
13. | Pokorný Radek [CZE007861] |
13. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
Tento turnaj nemá přihlášky online