Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.07.2019
NázevStředa č.27
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů14
Typ turnajeVítězná středa
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Antonín Patrik [CZE037455]
Farská Jana [CZE024452]
Farská Valerie [CZE062839]
Fendrych Stanislav [CZE048552]
Goldšmídová Tereza [CZE063099]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Košťál Robert [CZE000552]
Kvasničák Petr [CZE001765]
Lár Jakub [CZE062904]
Stárek Václav [CZE041383]
1Středa č.27
Žádné utkání
2Středa č.27
Žádné utkání
  •  Hofman Jaroslav0
  • Hofman Jaroslav1
    Janáček Ondřej0
  •  
  • Stárek Václav0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Antonín Patrik0
    Stárek Václav1
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Kvasničák Petr0
  •  
  • Antonín Patrik1
    Fendrych Stanislav0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Lár Jakub0
  •  
  • Antonín Patrik1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Farská Jana0
    Fendrych Stanislav1
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Lár Jakub1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Volný_los0
    Antonín Patrik1
  •  
  • Farská Jana1
    Goldšmídová Tereza0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Farská Valerie0
  •  
  • Lár Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Antonín Patrik0
    Stárek Václav1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Farská Jana0
  •  
  • Goldšmídová Tereza0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Košťál Robert1
  •  
  • Fendrych Stanislav1
    Farská Valerie0
  •  
  • Lár Jakub0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Stárek Václav1
  •  
  • Hilčík Petr0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Košťál Robert1
    Fendrych Stanislav0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Stárek Václav0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Košťál Robert1
    Kvasničák Petr0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Košťál Robert1
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Košťál Robert1
  •  
  •  Košťál Robert0
#Hráč nebo pár
1.Košťál Robert [CZE000552]
2.Hofman Jaroslav [CZE000767]
3.Janáček Ondřej [CZE002050]
4.Stárek Václav [CZE041383]
5.Antonín Patrik [CZE037455]
5.Kvasničák Petr [CZE001765]
7.Fendrych Stanislav [CZE048552]
7.Lár Jakub [CZE062904]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Joneš Vlastimil [CZE002525]
13.Goldšmídová Tereza [CZE063099]
13.Farská Valerie [CZE062839]
#Hráč nebo pár
1.Košťál Robert [CZE000552]
2.Hofman Jaroslav [CZE000767]
3.Janáček Ondřej [CZE002050]
4.Stárek Václav [CZE041383]
5.Antonín Patrik [CZE037455]
5.Kvasničák Petr [CZE001765]
7.Fendrych Stanislav [CZE048552]
7.Lár Jakub [CZE062904]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Joneš Vlastimil [CZE002525]
13.Goldšmídová Tereza [CZE063099]
13.Farská Valerie [CZE062839]


Turnaje


© 2020 Insion.cz