Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.10.2021 |
Název | MJČ Hexpool 501DKO |
Rozhodčí | Mrázková Lucie |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | MJČ Hexpool ČB |
Místo | Kulečníková herna Hexpool, České Budějovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albert Vít [CZE049037] | |
Babic Ivan [CZE000793] | |
Jírů Veronika [CZE055325] | |
Jírů Vladimír [CZE048997] | |
Koprna Lukáš [CZE069780] | |
Kroupa Jan [CZE053777] | |
Lenc Petr [CZE070040] | |
Mácha Zbyněk [CZE065691] | |
Pecháček Ondřej [CZE022893] | |
Peza Daniel [CZE069349] | |
Polanský Petr [CZE021473] | |
Rynešová Kateřina [CZE023833] | |
Skála David [CZE053778] | |
Tancošová Štěpánka [CZE053580] | |
Veber Jan [CZE048881] | |
Voříšek Josef [CZE035102] |
1MJČ Hexpool 501DKO--:--
Žádné utkání
2MJČ Hexpool 501DKO--:--
Žádné utkání
3MJČ Hexpool 501DKO--:--
Žádné utkání
- Skála David0
Mácha Zbyněk 0 Skála David 1
Kroupa Jan 0 Mácha Zbyněk 1
Babic Ivan 0 Kroupa Jan 1 Mácha Zbyněk 1 Jírů Veronika 0
Babic Ivan 1 Tancošová Štěpánka 0 Mácha Zbyněk 1 Peza Daniel 0
Koprna Lukáš 0 Babic Ivan 1 Tancošová Štěpánka 1 Polanský Petr 0 Pecháček Ondřej 0 Mácha Zbyněk 1 Peza Daniel 1 Veber Jan 0
Koprna Lukáš 1 Lenc Petr 0 Jírů Vladimír 0 Tancošová Štěpánka 1 Pecháček Ondřej 1 Voříšek Josef 0 Rynešová Kateřina 0 Peza Daniel 1
Koprna Lukáš 0 Albert Vít 1 Veber Jan 1 Lenc Petr 0 Jírů Vladimír 0 Mácha Zbyněk 1 Kroupa Jan 1 Tancošová Štěpánka 0 Pecháček Ondřej 0 Polanský Petr 1 Jírů Veronika 1 Voříšek Josef 0 Rynešová Kateřina 0 Babic Ivan 1 Skála David 1 Peza Daniel 0
Albert Vít 1 Veber Jan 0 Mácha Zbyněk 0 Kroupa Jan 1 Polanský Petr 0 Jírů Veronika 1 Babic Ivan 0 Skála David 1
Albert Vít 1 Kroupa Jan 0 Jírů Veronika 0 Skála David 1
Albert Vít 1 Skála David 0
Albert Vít 1 Skála David 0
- Albert Vít0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Albert Vít [CZE049037] |
2. | Skála David [CZE053778] |
3. | Mácha Zbyněk [CZE065691] |
4. | Kroupa Jan [CZE053777] |
5. | Babic Ivan [CZE000793] |
5. | Jírů Veronika [CZE055325] |
7. | Tancošová Štěpánka [CZE053580] |
7. | Peza Daniel [CZE069349] |
9. | Koprna Lukáš [CZE069780] |
9. | Polanský Petr [CZE021473] |
9. | Pecháček Ondřej [CZE022893] |
9. | Veber Jan [CZE048881] |
13. | Lenc Petr [CZE070040] |
13. | Jírů Vladimír [CZE048997] |
13. | Voříšek Josef [CZE035102] |
13. | Rynešová Kateřina [CZE023833] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Albert Vít [CZE049037] |
2. | Skála David [CZE053778] |
3. | Mácha Zbyněk [CZE065691] |
4. | Kroupa Jan [CZE053777] |
5. | Babic Ivan [CZE000793] |
5. | Jírů Veronika [CZE055325] |
7. | Tancošová Štěpánka [CZE053580] |
7. | Peza Daniel [CZE069349] |
9. | Koprna Lukáš [CZE069780] |
9. | Polanský Petr [CZE021473] |
9. | Pecháček Ondřej [CZE022893] |
9. | Veber Jan [CZE048881] |
13. | Lenc Petr [CZE070040] |
13. | Jírů Vladimír [CZE048997] |
13. | Voříšek Josef [CZE035102] |
13. | Rynešová Kateřina [CZE023833] |
Tento turnaj nemá přihlášky online