Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.10.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Luptovec Richard |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | U Jožky, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fiala Patrik [CZE061211] | |
Górecki Adam [CZE061215] | |
Hanulík Lukáš [CZE068573] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Němeček Dalibor [CZE032480] | |
Neuwirth Aleš [CZE057593] | |
Olma Marek [CZE067860] | |
Poděbradský Josef [CZE068304] | |
Skála Rudolf [CZE068303] | |
Zachoval Kamil [CZE067761] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
- Kozubjaková Kristýna0
Kozubjaková Kristýna 1 Neuwirth Aleš 0
Kozubjaková Kristýna 1 Luptovec Richard 0
Kozubjaková Kristýna 1 Olma Marek 0 Luptovec Richard 1 Skála Rudolf 0
Kozubjaková Kristýna 1 Němeček Dalibor 0 Hanulík Lukáš 0 Luptovec Richard 1
Kozubjaková Kristýna 1 Zachoval Kamil 0 Volný_los 0 Němeček Dalibor 1 Hanulík Lukáš 1 Fiala Patrik 0 Poděbradský Josef 0 Luptovec Richard 1
Volný_los 0 Kozubjaková Kristýna 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hanulík Lukáš 1 Poděbradský Josef 1 Volný_los 0
Luptovec Richard 1 Volný_los 0 Neuwirth Aleš 1 Kozubjaková Kristýna 0 Fiala Patrik 1 Volný_los 0 Olma Marek 1 Volný_los 0 Němeček Dalibor 1 Volný_los 0 Skála Rudolf 1 Hanulík Lukáš 0 Zachoval Kamil 1 Poděbradský Josef 0 Górecki Adam 1 Volný_los 0
Luptovec Richard 0 Neuwirth Aleš 1 Fiala Patrik 0 Olma Marek 1 Němeček Dalibor 0 Skála Rudolf 1 Zachoval Kamil 0 Górecki Adam 1
Neuwirth Aleš 1 Olma Marek 0 Skála Rudolf 0 Górecki Adam 1
Neuwirth Aleš 0 Górecki Adam 1
Górecki Adam 1 Kozubjaková Kristýna 0
- Górecki Adam0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Górecki Adam [CZE061215] |
2. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
3. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
4. | Luptovec Richard [CZE063147] |
5. | Olma Marek [CZE067860] |
5. | Skála Rudolf [CZE068303] |
7. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
7. | Hanulík Lukáš [CZE068573] |
9. | Zachoval Kamil [CZE067761] |
9. | Fiala Patrik [CZE061211] |
9. | Poděbradský Josef [CZE068304] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Górecki Adam [CZE061215] |
2. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
3. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
4. | Luptovec Richard [CZE063147] |
5. | Olma Marek [CZE067860] |
5. | Skála Rudolf [CZE068303] |
7. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
7. | Hanulík Lukáš [CZE068573] |
9. | Zachoval Kamil [CZE067761] |
9. | Fiala Patrik [CZE061211] |
9. | Poděbradský Josef [CZE068304] |
Tento turnaj nemá přihlášky online