Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.07.2019
Názevpekárna cup 2019
RozhodčíSměja Radek
Počet hráčů14
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoBar Na Pekárně, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balušík Marek [CZE062854]
Černý Jan [CZE058737]
Houba Jan [CZE025710]
Kubík Václav [CZE059384]
Nodes Oldřich [CZE061742]
Petrlíková Andrea [CZE040143]
Rödlová Žaneta [CZE002947]
Směja Radek [CZE049312]
Srp Karel [CZE049125]
Šamberger Michal [CZE051684]
Šmejc Miroslav [CZE002866]
Tůma Jan [CZE001140]
Tvrzník Tomáš [CZE008782]
Véghová Miluše [CZE051584]
1pekárna cup 2019
Žádné utkání
2pekárna cup 2019
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Šmejc Miroslav0
  • Šmejc Miroslav1
    Rödlová Žaneta0
  •  
  • Tvrzník Tomáš0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Tůma Jan0
  •  
  • Srp Karel0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Kubík Václav0
    Tvrzník Tomáš1
  •  
  • Srp Karel1
    Houba Jan0
  •  
  • Kubík Václav1
    Petrlíková Andrea0
  •  
  • Směja Radek0
    Tvrzník Tomáš1
  •  
  • Srp Karel1
    Černý Jan0
  •  
  • Balušík Marek0
    Houba Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Kubík Václav1
  •  
  • Véghová Miluše0
    Směja Radek1
  •  
  • Šamberger Michal0
    Srp Karel1
  •  
  • Balušík Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Volný_los0
  •  
  • Houba Jan1
    Kubík Václav0
  •  
  • Tůma Jan1
    Véghová Miluše0
  •  
  • Směja Radek0
    Černý Jan1
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Šamberger Michal0
  •  
  • Srp Karel0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Rödlová Žaneta1
    Balušík Marek0
  •  
  • Petrlíková Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Houba Jan0
  •  
  • Tůma Jan1
    Černý Jan0
  •  
  • Tvrzník Tomáš0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Rödlová Žaneta1
    Petrlíková Andrea0
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Tůma Jan0
  •  
  • Šmejc Miroslav0
    Rödlová Žaneta1
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Rödlová Žaneta0
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Šmejc Miroslav0
  •  
  •  Nodes Oldřich0
#Hráč nebo pár
1.Nodes Oldřich [CZE061742]
2.Šmejc Miroslav [CZE002866]
3.Rödlová Žaneta [CZE002947]
4.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
5.Tůma Jan [CZE001140]
5.Srp Karel [CZE049125]
7.Kubík Václav [CZE059384]
7.Houba Jan [CZE025710]
9.Balušík Marek [CZE062854]
9.Černý Jan [CZE058737]
9.Směja Radek [CZE049312]
9.Petrlíková Andrea [CZE040143]
13.Véghová Miluše [CZE051584]
13.Šamberger Michal [CZE051684]
#Hráč nebo pár
1.Nodes Oldřich [CZE061742]
2.Šmejc Miroslav [CZE002866]
3.Rödlová Žaneta [CZE002947]
4.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
5.Tůma Jan [CZE001140]
5.Srp Karel [CZE049125]
7.Kubík Václav [CZE059384]
7.Houba Jan [CZE025710]
9.Balušík Marek [CZE062854]
9.Černý Jan [CZE058737]
9.Směja Radek [CZE049312]
9.Petrlíková Andrea [CZE040143]
13.Véghová Miluše [CZE051584]
13.Šamberger Michal [CZE051684]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz