Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.10.2021 |
Název | 501KO |
Rozhodčí | Trčková Kristýna |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Eso Bar, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Csorosz Lukáš [CZE065494] | |
Čelovský Jan [CZE024285] | |
Majer Luboš [CZE015418] | |
Pospěch David [CZE069243] | |
Přibyl Petr [CZE019050] | |
Sedláčik Patrik [CZE064936] | |
Schimke Robert [CZE031558] | |
Šenkýř Ondřej [CZE046642] | |
Trčková Kristýna [CZE064743] | |
Vašnovský Zbyněk [CZE049952] |
1501KO--:--
Žádné utkání
2501KO--:--
Žádné utkání
- Majer Luboš0
Majer Luboš 1 Sedláčik Patrik 0
Majer Luboš 1 Přibyl Petr 0
Majer Luboš 1 Schimke Robert 0 Pospěch David 0 Přibyl Petr 1
Trčková Kristýna 0 Majer Luboš 1 Vašnovský Zbyněk 0 Pospěch David 1
Šenkýř Ondřej 0 Trčková Kristýna 1 Volný_los 0 Majer Luboš 1 Vašnovský Zbyněk 1 Čelovský Jan 0 Csorosz Lukáš 0 Pospěch David 1
Volný_los 0 Šenkýř Ondřej 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vašnovský Zbyněk 1 Csorosz Lukáš 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Volný_los 0 Pospěch David 1 Šenkýř Ondřej 0 Schimke Robert 1 Volný_los 0 Čelovský Jan 1 Volný_los 0 Majer Luboš 1 Volný_los 0 Vašnovský Zbyněk 0 Sedláčik Patrik 1 Csorosz Lukáš 0 Přibyl Petr 1 Trčková Kristýna 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Pospěch David 0 Schimke Robert 1 Čelovský Jan 0 Majer Luboš 0 Sedláčik Patrik 1 Přibyl Petr 1 Trčková Kristýna 0
Bocko Petr 1 Schimke Robert 0 Sedláčik Patrik 1 Přibyl Petr 0
Bocko Petr 1 Sedláčik Patrik 0
Bocko Petr 1 Majer Luboš 0
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Majer Luboš [CZE015418] |
3. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
4. | Přibyl Petr [CZE019050] |
5. | Schimke Robert [CZE031558] |
5. | Pospěch David [CZE069243] |
7. | Trčková Kristýna [CZE064743] |
7. | Vašnovský Zbyněk [CZE049952] |
9. | Šenkýř Ondřej [CZE046642] |
9. | Čelovský Jan [CZE024285] |
9. | Csorosz Lukáš [CZE065494] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Majer Luboš [CZE015418] |
3. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
4. | Přibyl Petr [CZE019050] |
5. | Schimke Robert [CZE031558] |
5. | Pospěch David [CZE069243] |
7. | Trčková Kristýna [CZE064743] |
7. | Vašnovský Zbyněk [CZE049952] |
9. | Šenkýř Ondřej [CZE046642] |
9. | Čelovský Jan [CZE024285] |
9. | Csorosz Lukáš [CZE065494] |
Tento turnaj nemá přihlášky online