Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.07.2019
Názevpekárna cup 2019
RozhodčíVéghová Miluše
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoNa pekárně, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brdek Bohuslav [CZE021184]
Černý Jan [CZE058737]
Hájek Luboš [CZE050567]
Hájek Petr [CZE034602]
Hudcová Soňa [CZE059152]
Jirásek Ivan [CZE051768]
Kotner Karel [CZE043433]
Kubík Václav [CZE059384]
Mildorf Jiří [CZE042799]
Pátek Vladimír [CZE021181]
Rozínek Michael [CZE056194]
Šmejc Miroslav [CZE002866]
Tůma Jan [CZE001140]
Tvrzník Tomáš [CZE008782]
Véghová Miluše [CZE051584]
Zich Lukáš [CZE046912]
1pekárna cup 2019
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Hájek Petr0
  • Hájek Petr1
    Šmejc Miroslav0
  •  
  • Hájek Petr1
    Pátek Vladimír0
  •  
  • Hájek Petr1
    Černý Jan0
  •  
  • Pátek Vladimír1
    Jirásek Ivan0
  •  
  • Hájek Petr1
    Véghová Miluše0
  •  
  • Pátek Vladimír1
    Tůma Jan0
  •  
  • Hájek Petr1
    Kotner Karel0
  •  
  • Véghová Miluše1
    Zich Lukáš0
  •  
  • Rozínek Michael0
    Pátek Vladimír1
  •  
  • Tůma Jan1
    Mildorf Jiří0
  •  
  • Hájek Luboš0
    Hájek Petr1
  •  
  • Kubík Václav0
    Véghová Miluše1
  •  
  • Brdek Bohuslav0
    Rozínek Michael1
  •  
  • Hudcová Soňa0
    Tůma Jan1
  •  
  • Hájek Luboš0
    Mildorf Jiří1
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Hájek Petr0
  •  
  • Kubík Václav0
    Pátek Vladimír1
  •  
  • Véghová Miluše0
    Černý Jan1
  •  
  • Jirásek Ivan1
    Brdek Bohuslav0
  •  
  • Zich Lukáš1
    Rozínek Michael0
  •  
  • Kotner Karel1
    Hudcová Soňa0
  •  
  • Tůma Jan0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Mildorf Jiří0
    Tvrzník Tomáš1
  •  
  • Pátek Vladimír0
    Černý Jan1
  •  
  • Jirásek Ivan1
    Zich Lukáš0
  •  
  • Kotner Karel0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Černý Jan0
  •  
  • Jirásek Ivan0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Šmejc Miroslav0
  •  
  • Tvrzník Tomáš1
    Hájek Petr0
  •  
  •  Tvrzník Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
2.Hájek Petr [CZE034602]
3.Šmejc Miroslav [CZE002866]
4.Pátek Vladimír [CZE021181]
5.Černý Jan [CZE058737]
5.Jirásek Ivan [CZE051768]
7.Véghová Miluše [CZE051584]
7.Tůma Jan [CZE001140]
9.Mildorf Jiří [CZE042799]
9.Rozínek Michael [CZE056194]
9.Zich Lukáš [CZE046912]
9.Kotner Karel [CZE043433]
13.Hájek Luboš [CZE050567]
13.Kubík Václav [CZE059384]
13.Brdek Bohuslav [CZE021184]
13.Hudcová Soňa [CZE059152]
#Hráč nebo pár
1.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
2.Hájek Petr [CZE034602]
3.Šmejc Miroslav [CZE002866]
4.Pátek Vladimír [CZE021181]
5.Černý Jan [CZE058737]
5.Jirásek Ivan [CZE051768]
7.Véghová Miluše [CZE051584]
7.Tůma Jan [CZE001140]
9.Mildorf Jiří [CZE042799]
9.Rozínek Michael [CZE056194]
9.Zich Lukáš [CZE046912]
9.Kotner Karel [CZE043433]
13.Hájek Luboš [CZE050567]
13.Kubík Václav [CZE059384]
13.Brdek Bohuslav [CZE021184]
13.Hudcová Soňa [CZE059152]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz