Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.07.2019
Název501DO
RozhodčíJiroušek Petr
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice Chabařovická, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Kleiber Martin [CZE053049]
Král Tomáš [CZE055706]
Kuča Jan [CZE027500]
Labant Milan [CZE040539]
Labantová Radka [CZE040489]
Marková Helena [CZE060809]
Messnerová Marta [CZE057440]
Pelich Jiří [CZE049793]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Slugeň Jan [CZE051506]
Talianová Anna Marie [CZE052551]
Tanglová Dominika [CZE060779]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Kuča Jan0
  • Kleiber Martin0
    Kuča Jan1
  •  
  • Kleiber Martin1
    Pelich Jiří0
  •  
  • Kleiber Martin1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Pelich Jiří1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Král Tomáš0
    Kleiber Martin1
  •  
  • Marková Helena0
    Pelich Jiří1
  •  
  • Král Tomáš1
    Messnerová Marta0
  •  
  • Kleiber Martin1
    Talianová Anna Marie0
  •  
  • Labantová Radka0
    Marková Helena1
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Pelich Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Král Tomáš1
  •  
  • Kleiber Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Labantová Radka1
  •  
  • Tanglová Dominika1
    Volný_los0
  •  
  • Pelich Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Labant Milan1
    Král Tomáš0
  •  
  • Kleiber Martin0
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Marková Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Talianová Anna Marie1
    Labantová Radka0
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Kuča Jan1
  •  
  • Messnerová Marta1
    Volný_los0
  •  
  • Pelich Jiří0
    Labant Milan1
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Marková Helena0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Talianová Anna Marie0
  •  
  • Kuča Jan1
    Messnerová Marta0
  •  
  • Labant Milan1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Slugeň Jan0
    Kuča Jan1
  •  
  • Labant Milan1
    Kuča Jan0
  •  
  • Labant Milan0
    Kuča Jan1
  •  
  •  Kuča Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kuča Jan [CZE027500]
2.Labant Milan [CZE040539]
3.Kleiber Martin [CZE053049]
4.Pelich Jiří [CZE049793]
5.Saidl Zbyněk [CZE055711]
5.Slugeň Jan [CZE051506]
7.Král Tomáš [CZE055706]
7.Marková Helena [CZE060809]
9.Tanglová Dominika [CZE060779]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Talianová Anna Marie [CZE052551]
9.Messnerová Marta [CZE057440]
#Hráč nebo pár
1.Kuča Jan [CZE027500]
2.Labant Milan [CZE040539]
3.Kleiber Martin [CZE053049]
4.Pelich Jiří [CZE049793]
5.Saidl Zbyněk [CZE055711]
5.Slugeň Jan [CZE051506]
7.Král Tomáš [CZE055706]
7.Marková Helena [CZE060809]
9.Tanglová Dominika [CZE060779]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Talianová Anna Marie [CZE052551]
9.Messnerová Marta [CZE057440]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz