Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.06.2019
NázevProdarts cup - 27.6.
RozhodčíOlšanský Milan
Počet hráčů13
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoProdarts club, Lipník nad Bečvou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bílková Pavla [CZE057738]
Bočan Zbyněk [CZE021883]
Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
Holiš David [CZE031306]
Holišová Leona [CZE044626]
Chromec Jakub [CZE031305]
Janota Petr [CZE051832]
Kalivoda Jakub [CZE064346]
Olšanský Milan [CZE021881]
Šmejkal Petr [CZE018686]
Tůmová Petra [CZE034926]
Vavřík Ondřej [CZE040930]
Vranková Julie [CZE062101]
1Prodarts cup - 27.6.
Žádné utkání
2Prodarts cup - 27.6.
Žádné utkání
  •  Vavřík Ondřej0
  • Vavřík Ondřej2
    Chromec Jakub0
  •  
  • Vavřík Ondřej2
    Holiš David0
  •  
  • Bočan Zbyněk0
    Vavřík Ondřej2
  •  
  • Holiš David2
    Tůmová Petra1
  •  
  • Bílková Pavla0
    Bočan Zbyněk2
  •  
  • Holiš David2
    Hamrozi Vlastimil1
  •  
  • Holišová Leona1
    Bílková Pavla2
  •  
  • Bočan Zbyněk2
    Vranková Julie0
  •  
  • Holiš David2
    Kalivoda Jakub1
  •  
  • Janota Petr0
    Hamrozi Vlastimil2
  •  
  • Volný_los0
    Holišová Leona1
  •  
  • Bočan Zbyněk1
    Olšanský Milan0
  •  
  • Volný_los0
    Holiš David1
  •  
  • Janota Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrozi Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Holišová Leona0
    Chromec Jakub2
  •  
  • Bočan Zbyněk1
    Vavřík Ondřej2
  •  
  • Olšanský Milan0
    Kalivoda Jakub1
  •  
  • Vranková Julie1
    Volný_los0
  •  
  • Holiš David1
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Tůmová Petra2
    Janota Petr0
  •  
  • Bílková Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrozi Vlastimil0
    Chromec Jakub2
  •  
  • Vavřík Ondřej2
    Kalivoda Jakub0
  •  
  • Vranková Julie0
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Tůmová Petra2
    Bílková Pavla1
  •  
  • Chromec Jakub2
    Vavřík Ondřej0
  •  
  • Šmejkal Petr2
    Tůmová Petra1
  •  
  • Chromec Jakub0
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Vavřík Ondřej2
    Šmejkal Petr0
  •  
  •  Vavřík Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Vavřík Ondřej [CZE040930]
2.Šmejkal Petr [CZE018686]
3.Chromec Jakub [CZE031305]
4.Holiš David [CZE031306]
5.Bočan Zbyněk [CZE021883]
5.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Bílková Pavla [CZE057738]
7.Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
9.Janota Petr [CZE051832]
9.Kalivoda Jakub [CZE064346]
9.Vranková Julie [CZE062101]
9.Holišová Leona [CZE044626]
13.Olšanský Milan [CZE021881]
#Hráč nebo pár
1.Vavřík Ondřej [CZE040930]
2.Šmejkal Petr [CZE018686]
3.Chromec Jakub [CZE031305]
4.Holiš David [CZE031306]
5.Bočan Zbyněk [CZE021883]
5.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Bílková Pavla [CZE057738]
7.Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
9.Janota Petr [CZE051832]
9.Kalivoda Jakub [CZE064346]
9.Vranková Julie [CZE062101]
9.Holišová Leona [CZE044626]
13.Olšanský Milan [CZE021881]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz