Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.06.2019
NázevLLH-Kolečko 8.kolo
RozhodčíIndra Petr
Počet hráčů18
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoSport bar Kolečko, Liberec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baroň Jan [CZE056587]
Baroň Roman [CZE056589]
Beránek Karel [CZE064176]
Bergerová Patricie [CZE061466]
Bičiště Miroslav [CZE010447]
Bičišťová Marcela [CZE024748]
Dvořák Jan [CZE051582]
Hejtmanová Martina [CZE063875]
Indra Petr [CZE058702]
Jedinák Jan st. [CZE057952]
Kounková Romana [CZE057953]
Kubánek Jaroslav [CZE062395]
Luxík Milan [CZE064158]
Mičík Jan [CZE056588]
Škaloud František [CZE061476]
Škaloudová Lenka [CZE062502]
Táborská Martina [CZE061465]
Vaněk Milan [CZE061471]
1LLH-Kolečko 8.kolo
Žádné utkání
2LLH-Kolečko 8.kolo
Žádné utkání
3LLH-Kolečko 8.kolo
Žádné utkání
  •  Indra Petr0
  • Baroň Roman0
    Indra Petr2
  •  
  • Bičiště Miroslav1
    Baroň Roman2
  •  
  • Dvořák Jan1
    Bičiště Miroslav2
  •  
  • Škaloudová Lenka1
    Baroň Roman2
  •  
  • Dvořák Jan2
    Baroň Jan1
  •  
  • Škaloudová Lenka2
    Mičík Jan0
  •  
  • Dvořák Jan2
    Hejtmanová Martina0
  •  
  • Baroň Jan2
    Škaloud František1
  •  
  • Škaloudová Lenka2
    Táborská Martina0
  •  
  • Mičík Jan2
    Bičišťová Marcela0
  •  
  • Dvořák Jan2
    Jedinák Jan st.0
  •  
  • Baroň Jan2
    Luxík Milan0
  •  
  • Škaloudová Lenka2
    Bergerová Patricie0
  •  
  • Vaněk Milan1
    Mičík Jan2
  •  
  • Beránek Karel0
    Dvořák Jan2
  •  
  • Volný_los0
    Jedinák Jan st.1
  •  
  • Volný_los0
    Baroň Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Luxík Milan1
  •  
  • Volný_los0
    Škaloudová Lenka1
  •  
  • Volný_los0
    Bergerová Patricie1
  •  
  • Volný_los0
    Vaněk Milan1
  •  
  • Kounková Romana0
    Mičík Jan2
  •  
  • Volný_los0
    Beránek Karel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kounková Romana1
    Volný_los0
  •  
  • Škaloud František1
    Volný_los0
  •  
  • Mičík Jan2
    Beránek Karel0
  •  
  • Vaněk Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Indra Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Baroň Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Bergerová Patricie1
    Volný_los0
  •  
  • Škaloudová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Hejtmanová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Bičiště Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Luxík Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Bičišťová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Baroň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Jedinák Jan st.1
    Volný_los0
  •  
  • Táborská Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Kubánek Jaroslav2
    Kounková Romana1
  •  
  • Dvořák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Škaloud František2
    Mičík Jan1
  •  
  • Vaněk Milan0
    Indra Petr2
  •  
  • Baroň Roman2
    Bergerová Patricie0
  •  
  • Škaloudová Lenka0
    Hejtmanová Martina2
  •  
  • Bičiště Miroslav2
    Luxík Milan0
  •  
  • Bičišťová Marcela2
    Baroň Jan1
  •  
  • Jedinák Jan st.1
    Táborská Martina2
  •  
  • Kubánek Jaroslav2
    Dvořák Jan0
  •  
  • Škaloud František0
    Indra Petr2
  •  
  • Baroň Roman2
    Hejtmanová Martina0
  •  
  • Bičiště Miroslav2
    Bičišťová Marcela1
  •  
  • Táborská Martina0
    Kubánek Jaroslav2
  •  
  • Indra Petr2
    Baroň Roman1
  •  
  • Bičiště Miroslav0
    Kubánek Jaroslav2
  •  
  • Indra Petr0
    Kubánek Jaroslav2
  •  
  • Indra Petr2
    Kubánek Jaroslav0
  •  
  •  Indra Petr0
#Hráč nebo pár
1.Indra Petr [CZE058702]
2.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
3.Baroň Roman [CZE056589]
4.Bičiště Miroslav [CZE010447]
5.Dvořák Jan [CZE051582]
5.Škaloudová Lenka [CZE062502]
7.Baroň Jan [CZE056587]
7.Mičík Jan [CZE056588]
9.Bičišťová Marcela [CZE024748]
9.Táborská Martina [CZE061465]
9.Škaloud František [CZE061476]
9.Hejtmanová Martina [CZE063875]
13.Vaněk Milan [CZE061471]
13.Bergerová Patricie [CZE061466]
13.Luxík Milan [CZE064158]
13.Jedinák Jan st. [CZE057952]
17.Kounková Romana [CZE057953]
17.Beránek Karel [CZE064176]
#Hráč nebo pár
1.Indra Petr [CZE058702]
2.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
3.Baroň Roman [CZE056589]
4.Bičiště Miroslav [CZE010447]
5.Dvořák Jan [CZE051582]
5.Škaloudová Lenka [CZE062502]
7.Baroň Jan [CZE056587]
7.Mičík Jan [CZE056588]
9.Bičišťová Marcela [CZE024748]
9.Táborská Martina [CZE061465]
9.Škaloud František [CZE061476]
9.Hejtmanová Martina [CZE063875]
13.Vaněk Milan [CZE061471]
13.Bergerová Patricie [CZE061466]
13.Luxík Milan [CZE064158]
13.Jedinák Jan st. [CZE057952]
17.Kounková Romana [CZE057953]
17.Beránek Karel [CZE064176]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz