Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.09.2021 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Horová Simona [CZE068407] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kovaříková Daniela [CZE064729] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Thorand Martin [CZE008320] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Žák Petr [CZE060082] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
3teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Malár David0
Malár David 1 Thorand Martin 0
Kropáček Jindřich 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 1 Skramušský Josef 0 Malár David 1 Žák Petr 0
Kropáček Jindřich 1 Buka Karel 0 Januš Jakub 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 1 Veleba Květoslav 0 Buka Karel 1 Hájek Otto 0 Januš Jakub 1 Horová Simona 0 Živná Andrea 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 1 Šlabjarová Pavla 0 Buka Karel 1 Marková Jitka 0 Januš Jakub 1 Waldhauserová Naděžda 0 Živná Andrea 1 Kovaříková Daniela 0
Malár David 1 Kropáček Jindřich 0 Pusch Petr 1 Šlabjarová Pavla 0 Skramušský Josef 1 Buka Karel 0 Horová Simona 1 Marková Jitka 0 Januš Jakub 0 Hájek Otto 1 Waldhauserová Naděžda 0 Thorand Martin 1 Žák Petr 1 Živná Andrea 0 Veleba Květoslav 1 Kovaříková Daniela 0
Malár David 0 Pusch Petr 1 Skramušský Josef 1 Horová Simona 0 Hájek Otto 0 Thorand Martin 1 Žák Petr 1 Veleba Květoslav 0
Pusch Petr 1 Skramušský Josef 0 Thorand Martin 1 Žák Petr 0
Pusch Petr 1 Thorand Martin 0
Pusch Petr 1 Malár David 0
- Pusch Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Thorand Martin [CZE008320] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
5. | Žák Petr [CZE060082] |
7. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
9. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
9. | Hájek Otto [CZE055126] |
9. | Horová Simona [CZE068407] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Thorand Martin [CZE008320] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
5. | Žák Petr [CZE060082] |
7. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
9. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
9. | Hájek Otto [CZE055126] |
9. | Horová Simona [CZE068407] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
Tento turnaj nemá přihlášky online