Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.06.2019
Názevskalka cup hlavni turnaj
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů12
Typ turnajeSkalka Cup
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Forstová Monika [CZE062972]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Horká Alena [CZE053232]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Petrus Karel [CZE038853]
Szelke Nikola [CZE058238]
Szelke Oskar [CZE056513]
Velcová Martina [CZE061376]
Weintrager Robert [CZE015978]
1skalka cup hlavni turnaj
Žádné utkání
2skalka cup hlavni turnaj
Žádné utkání
  •  Kejzlar Pavel0
  • Kejzlar Pavel1
    Szelke Oskar0
  •  
  • Horká Alena0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Horká Alena1
    Korda Milan0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Horká Alena1
    Velcová Martina0
  •  
  • Illner Antonín0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Horká Alena1
    Szelke Nikola0
  •  
  • Velcová Martina1
    Forstová Monika0
  •  
  • Illner Antonín1
    Weintrager Robert0
  •  
  • Goldmann Petr0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Horká Alena1
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Illner Antonín1
  •  
  • Goldmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Alena0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Velcová Martina0
    Korda Milan1
  •  
  • Weintrager Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Forstová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Goldmann Petr0
    Petrus Karel1
  •  
  • Szelke Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Korda Milan1
    Weintrager Robert0
  •  
  • Forstová Monika0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Petrus Karel1
    Szelke Nikola0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Korda Milan0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Petrus Karel1
  •  
  • Szelke Oskar0
    Petrus Karel1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Petrus Karel1
  •  
  •  Petrus Karel0
#Hráč nebo pár
1.Petrus Karel [CZE038853]
2.Kejzlar Pavel [CZE045021]
3.Szelke Oskar [CZE056513]
4.Horká Alena [CZE053232]
5.Korda Milan [CZE041275]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Velcová Martina [CZE061376]
7.Illner Antonín [CZE061377]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Weintrager Robert [CZE015978]
9.Forstová Monika [CZE062972]
9.Szelke Nikola [CZE058238]
#Hráč nebo pár
1.Petrus Karel [CZE038853]
2.Kejzlar Pavel [CZE045021]
3.Szelke Oskar [CZE056513]
4.Horká Alena [CZE053232]
5.Korda Milan [CZE041275]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Velcová Martina [CZE061376]
7.Illner Antonín [CZE061377]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Weintrager Robert [CZE015978]
9.Forstová Monika [CZE062972]
9.Szelke Nikola [CZE058238]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz