Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2021 |
Název | 501/ do mo |
Rozhodčí | Korba Jan |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | TP Duchcov U Kapitána |
Místo | U Kapitana, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Kufel Jiří [CZE003179] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Novák Dominik [CZE067293] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1501/ do mo--:--
Žádné utkání
2501/ do mo--:--
Žádné utkání
- Januš Jakub0
Šulek Radim 0 Januš Jakub 1
Kufel Jiří 0 Šulek Radim 1
Kufel Jiří 1 Blahník Roman 0 Šulek Radim 1 Živná Andrea 0
Šuleková Petra 0 Kufel Jiří 1 Korba Jan 0 Šulek Radim 1
Šuleková Petra 1 Veleba Květoslav 0 Novák Dominik 0 Kufel Jiří 1 Korba Jan 1 Waldhauserová Naděžda 0 Marková Jitka 0 Šulek Radim 1
Volný_los 0 Šuleková Petra 1 Novák Dominik 1 Blahníková Lenka 0 Korba Jan 1 Šlabjarová Pavla 0 Hájek Otto 0 Marková Jitka 1
Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0 Šulek Radim 1 Šuleková Petra 0 Waldhauserová Naděžda 1 Novák Dominik 0 Blahníková Lenka 0 Blahník Roman 1 Kufel Jiří 1 Korba Jan 0 Januš Jakub 1 Šlabjarová Pavla 0 Veleba Květoslav 1 Hájek Otto 0 Marková Jitka 0 Živná Andrea 1
Kropáček Jindřich 1 Šulek Radim 0 Waldhauserová Naděžda 0 Blahník Roman 1 Kufel Jiří 0 Januš Jakub 1 Veleba Květoslav 0 Živná Andrea 1
Kropáček Jindřich 1 Blahník Roman 0 Januš Jakub 1 Živná Andrea 0
Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 0
Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 0
- Kropáček Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Šulek Radim [CZE050056] |
4. | Kufel Jiří [CZE003179] |
5. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
7. | Šuleková Petra [CZE065410] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Hájek Otto [CZE055126] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Šulek Radim [CZE050056] |
4. | Kufel Jiří [CZE003179] |
5. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
7. | Šuleková Petra [CZE065410] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Hájek Otto [CZE055126] |
Tento turnaj nemá přihlášky online