Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.06.2019
NázevProdarts cup - 20.6.
RozhodčíOlšanský Milan
Počet hráčů11
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoProdarts club, Lipník nad Bečvou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bílková Pavla [CZE057738]
Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
Chromec Jakub [CZE031305]
Janota Petr [CZE051832]
Koláček Vladimír [CZE000161]
Olšanský Milan [CZE021881]
Schwarzová Lucie [CZE047809]
Šmejkal Petr [CZE018686]
Tůmová Petra [CZE034926]
Vranková Julie [CZE062101]
Vysloužil Radim [CZE039762]
1Prodarts cup - 20.6.
Žádné utkání
2Prodarts cup - 20.6.
Žádné utkání
  •  Hamrozi Vlastimil0
  • Chromec Jakub0
    Hamrozi Vlastimil2
  •  
  • Janota Petr0
    Chromec Jakub2
  •  
  • Janota Petr1
    Vysloužil Radim0
  •  
  • Olšanský Milan1
    Chromec Jakub2
  •  
  • Janota Petr2
    Bílková Pavla1
  •  
  • Olšanský Milan2
    Šmejkal Petr0
  •  
  • Janota Petr2
    Schwarzová Lucie0
  •  
  • Volný_los0
    Bílková Pavla1
  •  
  • Tůmová Petra1
    Olšanský Milan2
  •  
  • Vranková Julie0
    Šmejkal Petr2
  •  
  • Volný_los0
    Janota Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Tůmová Petra1
  •  
  • Vranková Julie1
    Volný_los0
  •  
  • Šmejkal Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Koláček Vladimír2
    Janota Petr0
  •  
  • Vysloužil Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Olšanský Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Bílková Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Tůmová Petra0
    Hamrozi Vlastimil2
  •  
  • Chromec Jakub2
    Vranková Julie0
  •  
  • Schwarzová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Šmejkal Petr1
    Koláček Vladimír2
  •  
  • Vysloužil Radim2
    Olšanský Milan0
  •  
  • Bílková Pavla0
    Hamrozi Vlastimil2
  •  
  • Chromec Jakub2
    Schwarzová Lucie0
  •  
  • Koláček Vladimír2
    Vysloužil Radim0
  •  
  • Hamrozi Vlastimil2
    Chromec Jakub0
  •  
  • Koláček Vladimír2
    Hamrozi Vlastimil0
  •  
  • Koláček Vladimír1
    Hamrozi Vlastimil0
  •  
  •  Koláček Vladimír0
#Hráč nebo pár
1.Koláček Vladimír [CZE000161]
2.Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
3.Chromec Jakub [CZE031305]
4.Janota Petr [CZE051832]
5.Vysloužil Radim [CZE039762]
5.Olšanský Milan [CZE021881]
7.Bílková Pavla [CZE057738]
7.Šmejkal Petr [CZE018686]
9.Vranková Julie [CZE062101]
9.Tůmová Petra [CZE034926]
9.Schwarzová Lucie [CZE047809]
#Hráč nebo pár
1.Koláček Vladimír [CZE000161]
2.Hamrozi Vlastimil [CZE034927]
3.Chromec Jakub [CZE031305]
4.Janota Petr [CZE051832]
5.Vysloužil Radim [CZE039762]
5.Olšanský Milan [CZE021881]
7.Bílková Pavla [CZE057738]
7.Šmejkal Petr [CZE018686]
9.Vranková Julie [CZE062101]
9.Tůmová Petra [CZE034926]
9.Schwarzová Lucie [CZE047809]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz