Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.06.2019
NázevDoplňkový OPSU 2019
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů10
Typ turnajeO pohár Sparty doplňkový
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Forstová Monika [CZE062972]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE038396]
Trdlikát Libor [CZE025558]
Velcová Martina [CZE061376]
1Doplňkový OPSU 2019
Žádné utkání
2Doplňkový OPSU 2019
Žádné utkání
3Doplňkový OPSU 2019
Žádné utkání
  •  Kordová Romana0
  • Kordová Romana1
    Korda Milan0
  •  
  • Kordová Romana1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Kordová Romana1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Goldmann Petr0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Kordová Romana1
    Trdlikát Libor0
  •  
  • Goldmann Petr1
    Velcová Martina0
  •  
  • Illner Antonín0
    Kordová Romana1
  •  
  • Volný_los0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Volný_los0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Velcová Martina1
    Forstová Monika0
  •  
  • Volný_los0
    Illner Antonín1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Forstová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Korda Milan1
    Illner Antonín0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Velcová Martina0
  •  
  • Kordová Romana1
    Volný_los0
  •  
  • Forstová Monika0
    Korda Milan1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Kordová Romana0
  •  
  • Korda Milan1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Korda Milan0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Kordová Romana0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  •  Dvořáček Aleš0
#Hráč nebo pár
1.Dvořáček Aleš [CZE039473]
2.Kordová Romana [CZE038396]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Kejzlar Pavel [CZE045021]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Goldmann Petr [CZE040773]
7.Trdlikát Libor [CZE025558]
7.Velcová Martina [CZE061376]
9.Forstová Monika [CZE062972]
9.Illner Antonín [CZE061377]
#Hráč nebo pár
1.Dvořáček Aleš [CZE039473]
2.Kordová Romana [CZE038396]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Kejzlar Pavel [CZE045021]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Goldmann Petr [CZE040773]
7.Trdlikát Libor [CZE025558]
7.Velcová Martina [CZE061376]
9.Forstová Monika [CZE062972]
9.Illner Antonín [CZE061377]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz