Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.06.2019
NázevOpen Jahoda
RozhodčíHála Jan
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoJahoda, Zatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Androvič Josef [CZE055187]
Cibulka Ondřej [CZE062658]
Čapek Jan [CZE000406]
Čížek František [CZE047354]
Hála Jan [CZE044956]
Holub Martin [CZE009329]
Ilenčíková Jana [CZE000062]
Jonica Martin [CZE039936]
Kousek Slavomír [CZE048691]
Lafata Jakub [CZE061902]
Malár David [CZE045837]
Pilař Miroslav [CZE047566]
Trubačová Lenka [CZE062659]
Vecko Ondřej [CZE054543]
Wiesinger Tomáš [CZE046180]
Zeinert Petr [CZE017263]
1Open Jahoda
Žádné utkání
2Open Jahoda
Žádné utkání
  •  Čapek Jan0
  • Holub Martin0
    Čapek Jan2
  •  
  • Lafata Jakub0
    Holub Martin2
  •  
  • Ilenčíková Jana1
    Lafata Jakub2
  •  
  • Holub Martin2
    Cibulka Ondřej1
  •  
  • Pilař Miroslav1
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Holub Martin2
    Androvič Josef0
  •  
  • Hála Jan1
    Pilař Miroslav2
  •  
  • Jonica Martin1
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Čížek František0
    Holub Martin2
  •  
  • Kousek Slavomír0
    Androvič Josef2
  •  
  • Hála Jan2
    Zeinert Petr0
  •  
  • Vecko Ondřej1
    Jonica Martin2
  •  
  • Trubačová Lenka1
    Čížek František2
  •  
  • Kousek Slavomír2
    Malár David1
  •  
  • Hála Jan0
    Lafata Jakub2
  •  
  • Androvič Josef2
    Zeinert Petr0
  •  
  • Vecko Ondřej0
    Čapek Jan2
  •  
  • Holub Martin2
    Jonica Martin1
  •  
  • Cibulka Ondřej2
    Trubačová Lenka0
  •  
  • Čížek František1
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Kousek Slavomír0
    Pilař Miroslav2
  •  
  • Wiesinger Tomáš2
    Malár David1
  •  
  • Lafata Jakub2
    Androvič Josef0
  •  
  • Čapek Jan2
    Holub Martin0
  •  
  • Cibulka Ondřej2
    Ilenčíková Jana0
  •  
  • Pilař Miroslav0
    Wiesinger Tomáš2
  •  
  • Lafata Jakub0
    Čapek Jan2
  •  
  • Cibulka Ondřej1
    Wiesinger Tomáš2
  •  
  • Čapek Jan0
    Wiesinger Tomáš2
  •  
  • Čapek Jan2
    Wiesinger Tomáš0
  •  
  •  Čapek Jan0
#Hráč nebo pár
1.Čapek Jan [CZE000406]
2.Wiesinger Tomáš [CZE046180]
3.Holub Martin [CZE009329]
4.Lafata Jakub [CZE061902]
5.Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Cibulka Ondřej [CZE062658]
7.Pilař Miroslav [CZE047566]
7.Androvič Josef [CZE055187]
9.Kousek Slavomír [CZE048691]
9.Čížek František [CZE047354]
9.Jonica Martin [CZE039936]
9.Hála Jan [CZE044956]
13.Zeinert Petr [CZE017263]
13.Vecko Ondřej [CZE054543]
13.Trubačová Lenka [CZE062659]
13.Malár David [CZE045837]
#Hráč nebo pár
1.Čapek Jan [CZE000406]
2.Wiesinger Tomáš [CZE046180]
3.Holub Martin [CZE009329]
4.Lafata Jakub [CZE061902]
5.Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Cibulka Ondřej [CZE062658]
7.Pilař Miroslav [CZE047566]
7.Androvič Josef [CZE055187]
9.Kousek Slavomír [CZE048691]
9.Čížek František [CZE047354]
9.Jonica Martin [CZE039936]
9.Hála Jan [CZE044956]
13.Zeinert Petr [CZE017263]
13.Vecko Ondřej [CZE054543]
13.Trubačová Lenka [CZE062659]
13.Malár David [CZE045837]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz