Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.06.2019
NázevLLH-Kolečko 7.kolo
RozhodčíIndra Petr
Počet hráčů20
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoSport bar Kolečko, Liberec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baroň Jan [CZE056587]
Baroň Roman [CZE056589]
Bělina Marek [CZE059365]
Beránek Karel [CZE064176]
Bergerová Patricie [CZE061466]
Bičiště Miroslav [CZE010447]
Bičišťová Marcela [CZE024748]
Cícha Josef [CZE053649]
Dvořák Jan [CZE051582]
Hejtmanová Martina [CZE063875]
Indra Petr [CZE058702]
Jureček Dominik [CZE061614]
Kubánek Jaroslav [CZE062395]
Luxík Milan [CZE064158]
Malý Petr [CZE001633]
Pour Karel [CZE061463]
Rak Petr [CZE026566]
Šikolová Šárka [CZE055144]
Škaloud František [CZE061476]
Škaloudová Lenka [CZE062502]
1LLH-Kolečko 7.kolo
Žádné utkání
2LLH-Kolečko 7.kolo
Žádné utkání
3LLH-Kolečko 7.kolo
Žádné utkání
  •  Indra Petr0
  • Indra Petr2
    Baroň Roman0
  •  
  • Rak Petr0
    Indra Petr2
  •  
  • Rak Petr2
    Pour Karel0
  •  
  • Indra Petr2
    Bičiště Miroslav1
  •  
  • Dvořák Jan0
    Rak Petr2
  •  
  • Indra Petr2
    Škaloudová Lenka0
  •  
  • Baroň Jan1
    Dvořák Jan2
  •  
  • Beránek Karel1
    Rak Petr2
  •  
  • Indra Petr2
    Cícha Josef0
  •  
  • Škaloud František1
    Škaloudová Lenka2
  •  
  • Bičišťová Marcela0
    Baroň Jan2
  •  
  • Bělina Marek1
    Beránek Karel2
  •  
  • Kubánek Jaroslav0
    Indra Petr2
  •  
  • Šikolová Šárka0
    Škaloud František2
  •  
  • Bičišťová Marcela2
    Hejtmanová Martina0
  •  
  • Volný_los0
    Baroň Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Bělina Marek1
  •  
  • Luxík Milan1
    Beránek Karel2
  •  
  • Bergerová Patricie1
    Kubánek Jaroslav2
  •  
  • Volný_los0
    Indra Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Šikolová Šárka1
  •  
  • Jureček Dominik0
    Škaloud František2
  •  
  • Volný_los0
    Bičišťová Marcela1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Luxík Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Bergerová Patricie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Jureček Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Rak Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Škaloud František2
    Bičišťová Marcela0
  •  
  • Šikolová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Bičiště Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Indra Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Malý Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Luxík Milan0
    Dvořák Jan2
  •  
  • Kubánek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Pour Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Bergerová Patricie0
    Beránek Karel1
  •  
  • Bělina Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Škaloudová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Baroň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Cícha Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Jureček Dominik0
    Baroň Roman2
  •  
  • Hejtmanová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Rak Petr2
    Škaloud František1
  •  
  • Šikolová Šárka1
    Bičiště Miroslav2
  •  
  • Indra Petr0
    Malý Petr2
  •  
  • Dvořák Jan2
    Kubánek Jaroslav0
  •  
  • Pour Karel2
    Beránek Karel0
  •  
  • Bělina Marek1
    Škaloudová Lenka2
  •  
  • Baroň Jan1
    Cícha Josef2
  •  
  • Baroň Roman2
    Hejtmanová Martina1
  •  
  • Rak Petr1
    Bičiště Miroslav2
  •  
  • Malý Petr2
    Dvořák Jan0
  •  
  • Pour Karel2
    Škaloudová Lenka0
  •  
  • Cícha Josef0
    Baroň Roman2
  •  
  • Bičiště Miroslav0
    Malý Petr2
  •  
  • Pour Karel0
    Baroň Roman2
  •  
  • Malý Petr2
    Baroň Roman0
  •  
  • Malý Petr0
    Indra Petr2
  •  
  •  Indra Petr0
#Hráč nebo pár
1.Indra Petr [CZE058702]
2.Malý Petr [CZE001633]
3.Baroň Roman [CZE056589]
4.Rak Petr [CZE026566]
5.Pour Karel [CZE061463]
5.Bičiště Miroslav [CZE010447]
7.Dvořák Jan [CZE051582]
7.Škaloudová Lenka [CZE062502]
9.Škaloud František [CZE061476]
9.Cícha Josef [CZE053649]
9.Beránek Karel [CZE064176]
9.Baroň Jan [CZE056587]
13.Bičišťová Marcela [CZE024748]
13.Bělina Marek [CZE059365]
13.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
13.Šikolová Šárka [CZE055144]
17.Hejtmanová Martina [CZE063875]
17.Jureček Dominik [CZE061614]
17.Bergerová Patricie [CZE061466]
17.Luxík Milan [CZE064158]
#Hráč nebo pár
1.Indra Petr [CZE058702]
2.Malý Petr [CZE001633]
3.Baroň Roman [CZE056589]
4.Rak Petr [CZE026566]
5.Pour Karel [CZE061463]
5.Bičiště Miroslav [CZE010447]
7.Dvořák Jan [CZE051582]
7.Škaloudová Lenka [CZE062502]
9.Škaloud František [CZE061476]
9.Cícha Josef [CZE053649]
9.Beránek Karel [CZE064176]
9.Baroň Jan [CZE056587]
13.Bičišťová Marcela [CZE024748]
13.Bělina Marek [CZE059365]
13.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
13.Šikolová Šárka [CZE055144]
17.Hejtmanová Martina [CZE063875]
17.Jureček Dominik [CZE061614]
17.Bergerová Patricie [CZE061466]
17.Luxík Milan [CZE064158]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz