Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.06.2019
NázevTunel 15.6.2019
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů14
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoBar Tunel, Domažlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Auervek Lukáš [CZE056878]
Goubejová Petra [CZE062012]
Judák Tomáš [CZE048206]
Kantner Josef [CZE003449]
Kout Alois [CZE028052]
Kuneš Karel [CZE004011]
Mašát Petr [CZE051385]
Mošnička Michal [CZE013253]
Rádl Radek [CZE045852]
Šidvic Luděk [CZE013989]
Šťastná Alice [CZE037764]
Šťastný Karel [CZE040619]
Trůbl Marek [CZE051169]
Veselý Milan [CZE007110]
1Tunel 15.6.2019
Žádné utkání
2Tunel 15.6.2019
Žádné utkání
  •  Kantner Josef0
  • Kantner Josef1
    Rádl Radek0
  •  
  • Kantner Josef1
    Kout Alois0
  •  
  • Kantner Josef1
    Veselý Milan0
  •  
  • Šťastný Karel0
    Kout Alois1
  •  
  • Trůbl Marek0
    Kantner Josef1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Mašát Petr0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Šidvic Luděk0
  •  
  • Kantner Josef1
    Kuneš Karel0
  •  
  • Judák Tomáš0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Mašát Petr1
    Auervek Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Trůbl Marek1
  •  
  • Kantner Josef1
    Šťastná Alice0
  •  
  • Goubejová Petra0
    Judák Tomáš1
  •  
  • Mašát Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Mošnička Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Trůbl Marek0
  •  
  • Kantner Josef0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Šťastná Alice0
    Veselý Milan1
  •  
  • Kout Alois1
    Goubejová Petra0
  •  
  • Kuneš Karel1
    Judák Tomáš0
  •  
  • Šidvic Luděk1
    Mašát Petr0
  •  
  • Rádl Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Mošnička Michal1
    Auervek Lukáš0
  •  
  • Šťastný Karel0
    Veselý Milan1
  •  
  • Kout Alois1
    Kuneš Karel0
  •  
  • Šidvic Luděk0
    Rádl Radek1
  •  
  • Mošnička Michal1
    Veselý Milan0
  •  
  • Kout Alois0
    Rádl Radek1
  •  
  • Mošnička Michal1
    Rádl Radek0
  •  
  • Mošnička Michal0
    Kantner Josef1
  •  
  •  Kantner Josef0
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Mošnička Michal [CZE013253]
3.Rádl Radek [CZE045852]
4.Kout Alois [CZE028052]
5.Veselý Milan [CZE007110]
5.Šťastný Karel [CZE040619]
7.Trůbl Marek [CZE051169]
7.Mašát Petr [CZE051385]
9.Auervek Lukáš [CZE056878]
9.Judák Tomáš [CZE048206]
9.Kuneš Karel [CZE004011]
9.Šidvic Luděk [CZE013989]
13.Šťastná Alice [CZE037764]
13.Goubejová Petra [CZE062012]
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Mošnička Michal [CZE013253]
3.Rádl Radek [CZE045852]
4.Kout Alois [CZE028052]
5.Veselý Milan [CZE007110]
5.Šťastný Karel [CZE040619]
7.Trůbl Marek [CZE051169]
7.Mašát Petr [CZE051385]
9.Auervek Lukáš [CZE056878]
9.Judák Tomáš [CZE048206]
9.Kuneš Karel [CZE004011]
9.Šidvic Luděk [CZE013989]
13.Šťastná Alice [CZE037764]
13.Goubejová Petra [CZE062012]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz