Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.06.2019
NázevStředa č.24
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů13
Typ turnajeVítězná středa
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
Drahotská Terezie [CZE050494]
Farská Jana [CZE024452]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Hofman Petr [CZE026967]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Ježek Tomáš [CZE040352]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Kozák Josef [CZE062205]
Kvasničák Petr [CZE001765]
Lár Jakub [CZE062904]
Šmétka Jan [CZE055152]
1Středa č.24
Žádné utkání
2Středa č.24
Žádné utkání
  •  Šmétka Jan0
  • Lár Jakub0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Lár Jakub1
    Janáček Ondřej0
  •  
  • Lár Jakub1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Farská Jana0
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Lár Jakub1
  •  
  • Hofman Petr0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Ježek Tomáš0
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Lár Jakub1
    Hofman Jaroslav0
  •  
  • Bezstarosti Ondřej0
    Hofman Petr1
  •  
  • Hilčík Petr0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Volný_los0
    Ježek Tomáš1
  •  
  • Kozák Josef0
    Lár Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Bezstarosti Ondřej1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Ježek Tomáš0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Kozák Josef0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Hofman Petr1
    Lár Jakub0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Bezstarosti Ondřej0
  •  
  • Drahotská Terezie1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Farská Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Hofman Petr0
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Farská Jana1
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Farská Jana0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Šmétka Jan0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Šmétka Jan0
  •  
  •  Kvasničák Petr0
#Hráč nebo pár
1.Kvasničák Petr [CZE001765]
2.Šmétka Jan [CZE055152]
3.Lár Jakub [CZE062904]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Joneš Vlastimil [CZE002525]
5.Farská Jana [CZE024452]
7.Drahotská Terezie [CZE050494]
7.Hofman Petr [CZE026967]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
9.Hofman Jaroslav [CZE000767]
9.Ježek Tomáš [CZE040352]
13.Kozák Josef [CZE062205]
#Hráč nebo pár
1.Kvasničák Petr [CZE001765]
2.Šmétka Jan [CZE055152]
3.Lár Jakub [CZE062904]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Joneš Vlastimil [CZE002525]
5.Farská Jana [CZE024452]
7.Drahotská Terezie [CZE050494]
7.Hofman Petr [CZE026967]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
9.Hofman Jaroslav [CZE000767]
9.Ježek Tomáš [CZE040352]
13.Kozák Josef [CZE062205]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz