Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.08.2021 |
Název | Jackpot |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Žatec Mandl Club |
Místo | Mandl Club, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Čížek František [CZE047354] | |
Ilenčíková Jana [CZE000062] | |
Klása David [CZE051061] | |
Malkus Vlastimil [CZE052482] | |
Němec Zdeněk [CZE032038] | |
Plášil Jiří [CZE059953] | |
Radová Jaroslava [CZE056405] | |
Radová Marcela [CZE057138] | |
Skřipský Stanislav [CZE022079] |
1Jackpot --:--
Žádné utkání
2Jackpot --:--
Žádné utkání
- Skřipský Stanislav0
Skřipský Stanislav 2 Čapek Jan 1
Skřipský Stanislav 2 Plášil Jiří 0
Ilenčíková Jana 0 Skřipský Stanislav 2 Čížek František 0 Plášil Jiří 2
Ilenčíková Jana 2 Malkus Vlastimil 1 Radová Marcela 0 Čížek František 2
Ilenčíková Jana 2 Klása David 0 Volný_los 0 Malkus Vlastimil 1 Volný_los 0 Radová Marcela 1 Radová Jaroslava 0 Čížek František 2
Volný_los 0 Ilenčíková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Radová Jaroslava 1 Volný_los 0
Čížek František 1 Volný_los 0 Skřipský Stanislav 2 Ilenčíková Jana 0 Němec Zdeněk 1 Volný_los 0 Radová Marcela 1 Volný_los 0 Plášil Jiří 1 Volný_los 0 Malkus Vlastimil 1 Volný_los 0 Klása David 2 Radová Jaroslava 0 Čapek Jan 1 Volný_los 0
Čížek František 0 Skřipský Stanislav 2 Němec Zdeněk 2 Radová Marcela 0 Plášil Jiří 2 Malkus Vlastimil 0 Klása David 0 Čapek Jan 2
Skřipský Stanislav 1 Němec Zdeněk 2 Plášil Jiří 0 Čapek Jan 2
Němec Zdeněk 2 Čapek Jan 0
Němec Zdeněk 2 Skřipský Stanislav 3
- Skřipský Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
2. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Plášil Jiří [CZE059953] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
7. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
7. | Radová Marcela [CZE057138] |
9. | Radová Jaroslava [CZE056405] |
9. | Klása David [CZE051061] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
2. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Plášil Jiří [CZE059953] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
7. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
7. | Radová Marcela [CZE057138] |
9. | Radová Jaroslava [CZE056405] |
9. | Klása David [CZE051061] |
Tento turnaj nemá přihlášky online