Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.06.2019
Název501 DO
RozhodčíJiroušek Petr
Počet hráčů11
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice Chabařovická, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Cenefels Viktor [CZE064108]
Jarý Filip [CZE062867]
Kubina Lukáš [CZE060220]
Kubinová Nina [CZE058667]
Labant Milan [CZE040539]
Marková Helena [CZE060809]
Mošnička Martin [CZE060051]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Seifertová Kateřina [CZE062596]
Vacková Tereza [CZE063523]
Zajíčková Adéla [CZE057778]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
3501 DO
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Saidl Zbyněk0
  • Saidl Zbyněk1
    Marková Helena0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Kubinová Nina0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Mošnička Martin0
  •  
  • Jarý Filip0
    Kubinová Nina1
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Zajíčková Adéla0
  •  
  • Jarý Filip1
    Kubina Lukáš0
  •  
  • Seifertová Kateřina0
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Volný_los0
    Zajíčková Adéla1
  •  
  • Cenefels Viktor0
    Jarý Filip1
  •  
  • Kubina Lukáš1
    Vacková Tereza0
  •  
  • Volný_los0
    Seifertová Kateřina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Cenefels Viktor1
  •  
  • Kubina Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vacková Tereza1
    Volný_los0
  •  
  • Mošnička Martin1
    Seifertová Kateřina0
  •  
  • Jarý Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Marková Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Zajíčková Adéla1
    Volný_los0
  •  
  • Kubinová Nina1
    Cenefels Viktor0
  •  
  • Labant Milan1
    Kubina Lukáš0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Vacková Tereza0
    Mošnička Martin1
  •  
  • Jarý Filip0
    Marková Helena1
  •  
  • Zajíčková Adéla0
    Kubinová Nina1
  •  
  • Labant Milan1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Mošnička Martin0
    Marková Helena1
  •  
  • Kubinová Nina0
    Labant Milan1
  •  
  • Marková Helena0
    Labant Milan1
  •  
  • Saidl Zbyněk0
    Labant Milan1
  •  
  •  Labant Milan0
#Hráč nebo pár
1.Labant Milan [CZE040539]
2.Saidl Zbyněk [CZE055711]
3.Marková Helena [CZE060809]
4.Kubinová Nina [CZE058667]
5.Mošnička Martin [CZE060051]
5.Jarý Filip [CZE062867]
7.Zajíčková Adéla [CZE057778]
7.Kubina Lukáš [CZE060220]
9.Vacková Tereza [CZE063523]
9.Cenefels Viktor [CZE064108]
9.Seifertová Kateřina [CZE062596]
#Hráč nebo pár
1.Labant Milan [CZE040539]
2.Saidl Zbyněk [CZE055711]
3.Marková Helena [CZE060809]
4.Kubinová Nina [CZE058667]
5.Mošnička Martin [CZE060051]
5.Jarý Filip [CZE062867]
7.Zajíčková Adéla [CZE057778]
7.Kubina Lukáš [CZE060220]
9.Vacková Tereza [CZE063523]
9.Cenefels Viktor [CZE064108]
9.Seifertová Kateřina [CZE062596]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz