Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.06.2019
NázevDvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čáp Miloslav [CZE002725], Dvořáčková Michaela [CZE063973]
Handl Radovan [CZE053799], Batista Libor [CZE059204]
Handlová Klára [CZE053800], Poc Martin [CZE013506]
Hudík Zdeněk [CZE000261], Žáček Jan [CZE036815]
Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
Jung Martin [CZE063996], Mareš Petr [CZE063874]
Kozelka Václav [CZE057907], Ježek Tomáš [CZE062622]
Kozlová Michaela [CZE000070], Kastnerová Eva [CZE031728]
Krasanovská Žaneta [CZE012884], Mareš Štěpán [CZE054409]
Pírek Tomáš [CZE040947], Döme Matěj [CZE000455]
Popďakunik Filip [CZE021787], Kašpar Michal [CZE061431]
Popďakunik Lukáš [CZE018951], Holetschke Valter [CZE057865]
Prokýšková Eva [CZE000023], Coufalová Kateřina [CZE000136]
Strnad Lukáš [CZE063406], Rücker Ota [CZE063407]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Teichner David [CZE004494]
Žoha Michal [CZE055450], Hrubý Tomáš [CZE055451]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
9NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Pírek, Döme0
  • Pírek, Döme1
    Kozelka, Ježek0
  •  
  • Pírek, Döme1
    Popďakunik, Holetschke0
  •  
  • Handlová, Poc0
    Pírek, Döme1
  •  
  • Popďakunik, Holetschke1
    Čáp, Dvořáčková0
  •  
  • Žoha, Hrubý0
    Handlová, Poc1
  •  
  • Handl, Batista0
    Popďakunik, Holetschke1
  •  
  • Kozlová, Kastnerová0
    Žoha, Hrubý1
  •  
  • Handlová, Poc1
    Prokýšková, Coufalová0
  •  
  • Teichnerová, Teichner0
    Handl, Batista1
  •  
  • Popďakunik, Holetschke1
    Popďakunik, Kašpar0
  •  
  • Krasanovská, Mareš0
    Kozlová, Kastnerová1
  •  
  • Handlová, Poc1
    Strnad, Rücker0
  •  
  • Jung, Mareš0
    Teichnerová, Teichner1
  •  
  • Popďakunik, Holetschke1
    Jirkalová, Nejedlá0
  •  
  • Popďakunik, Kašpar1
    Krasanovská, Mareš0
  •  
  • Kozlová, Kastnerová0
    Hudík, Žáček1
  •  
  • Handl, Batista1
    Handlová, Poc0
  •  
  • Strnad, Rücker0
    Pírek, Döme1
  •  
  • Kozelka, Ježek1
    Jung, Mareš0
  •  
  • Prokýšková, Coufalová1
    Teichnerová, Teichner0
  •  
  • Popďakunik, Holetschke0
    Žoha, Hrubý1
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá0
    Čáp, Dvořáčková1
  •  
  • Popďakunik, Kašpar0
    Hudík, Žáček1
  •  
  • Handl, Batista0
    Pírek, Döme1
  •  
  • Kozelka, Ježek1
    Prokýšková, Coufalová0
  •  
  • Žoha, Hrubý0
    Čáp, Dvořáčková1
  •  
  • Hudík, Žáček1
    Pírek, Döme0
  •  
  • Kozelka, Ježek1
    Čáp, Dvořáčková0
  •  
  • Hudík, Žáček1
    Kozelka, Ježek0
  •  
  • Hudík, Žáček1
    Pírek, Döme0
  •  
  •  Hudík, Žáček0
#Hráč nebo pár
1.Hudík Zdeněk [CZE000261], Žáček Jan [CZE036815]
2.Pírek Tomáš [CZE040947], Döme Matěj [CZE000455]
3.Kozelka Václav [CZE057907], Ježek Tomáš [CZE062622]
4.Popďakunik Lukáš [CZE018951], Holetschke Valter [CZE057865]
5.Handlová Klára [CZE053800], Poc Martin [CZE013506]
5.Čáp Miloslav [CZE002725], Dvořáčková Michaela [CZE063973]
7.Žoha Michal [CZE055450], Hrubý Tomáš [CZE055451]
7.Handl Radovan [CZE053799], Batista Libor [CZE059204]
9.Popďakunik Filip [CZE021787], Kašpar Michal [CZE061431]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Teichner David [CZE004494]
9.Prokýšková Eva [CZE000023], Coufalová Kateřina [CZE000136]
9.Kozlová Michaela [CZE000070], Kastnerová Eva [CZE031728]
13.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Mareš Štěpán [CZE054409]
13.Strnad Lukáš [CZE063406], Rücker Ota [CZE063407]
13.Jung Martin [CZE063996], Mareš Petr [CZE063874]
13.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
#Hráč nebo pár
1.Hudík Zdeněk [CZE000261], Žáček Jan [CZE036815]
2.Pírek Tomáš [CZE040947], Döme Matěj [CZE000455]
3.Kozelka Václav [CZE057907], Ježek Tomáš [CZE062622]
4.Popďakunik Lukáš [CZE018951], Holetschke Valter [CZE057865]
5.Handlová Klára [CZE053800], Poc Martin [CZE013506]
5.Čáp Miloslav [CZE002725], Dvořáčková Michaela [CZE063973]
7.Žoha Michal [CZE055450], Hrubý Tomáš [CZE055451]
7.Handl Radovan [CZE053799], Batista Libor [CZE059204]
9.Popďakunik Filip [CZE021787], Kašpar Michal [CZE061431]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Teichner David [CZE004494]
9.Prokýšková Eva [CZE000023], Coufalová Kateřina [CZE000136]
9.Kozlová Michaela [CZE000070], Kastnerová Eva [CZE031728]
13.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Mareš Štěpán [CZE054409]
13.Strnad Lukáš [CZE063406], Rücker Ota [CZE063407]
13.Jung Martin [CZE063996], Mareš Petr [CZE063874]
13.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz