Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.06.2019
NázevDvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Amort Václav [CZE040917], Kuča Jan [CZE027500]
Bazika Tomáš [CZE037493], Novotný Petr [CZE063235]
Dušek Martin [CZE012095], Krušina Lukáš [CZE034135]
Jirkalová Milena [CZE000958], Emlerová Pavla [CZE002922]
Kačerová Jana [CZE000909], Codlová Helena [CZE000211]
Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
Matěk Jan [CZE055561], Šedivá Jana [CZE047814]
Materna Tomáš [CZE062422], Leinveber Zdeněk [CZE062766]
Moc Jonáš [CZE062696], Vohralík Vítězslav [CZE054975]
Mráz Jaroslav [CZE057791], Hloušková Olga [CZE057335]
Onduš Vladimír [CZE044941], Vavruška Petr [CZE045553]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
Vacínková Jana [CZE014214], Florková Ester [CZE064076]
Voráč Jan [CZE053508], Veselý Josef [CZE044923]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
9NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Amort, Kuča0
  • Voráč, Veselý0
    Amort, Kuča1
  •  
  • Voráč, Veselý1
    Dušek, Krušina0
  •  
  • Voráč, Veselý1
    Materna, Leinveber0
  •  
  • Dušek, Krušina1
    Krasanovská, Marek0
  •  
  • Voráč, Veselý1
    Bazika, Novotný0
  •  
  • Dušek, Krušina1
    Matěk, Šedivá0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Voráč, Veselý1
  •  
  • Bazika, Novotný1
    Jirkalová, Emlerová0
  •  
  • Dušek, Krušina1
    Kačerová, Codlová0
  •  
  • Matěk, Šedivá1
    Mráz, Hloušková0
  •  
  • Volný_los0
    Teichnerová, Vlachopulosová1
  •  
  • Bazika, Novotný1
    Moc, Vohralík0
  •  
  • Vacínková, Florková0
    Dušek, Krušina1
  •  
  • Matěk, Šedivá1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz, Hloušková1
    Volný_los0
  •  
  • Materna, Leinveber1
    Teichnerová, Vlachopulosová0
  •  
  • Kačerová, Codlová1
    Bazika, Novotný0
  •  
  • Moc, Vohralík0
    Onduš, Vavruška1
  •  
  • Jirkalová, Emlerová1
    Vacínková, Florková0
  •  
  • Dušek, Krušina0
    Amort, Kuča1
  •  
  • Voráč, Veselý1
    Matěk, Šedivá0
  •  
  • Krasanovská, Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz, Hloušková0
    Materna, Leinveber1
  •  
  • Kačerová, Codlová0
    Onduš, Vavruška1
  •  
  • Jirkalová, Emlerová0
    Amort, Kuča1
  •  
  • Voráč, Veselý0
    Krasanovská, Marek1
  •  
  • Materna, Leinveber0
    Onduš, Vavruška1
  •  
  • Amort, Kuča1
    Krasanovská, Marek0
  •  
  • Onduš, Vavruška1
    Amort, Kuča0
  •  
  • Onduš, Vavruška1
    Amort, Kuča0
  •  
  •  Onduš, Vavruška0
#Hráč nebo pár
1.Onduš Vladimír [CZE044941], Vavruška Petr [CZE045553]
2.Amort Václav [CZE040917], Kuča Jan [CZE027500]
3.Voráč Jan [CZE053508], Veselý Josef [CZE044923]
4.Dušek Martin [CZE012095], Krušina Lukáš [CZE034135]
5.Materna Tomáš [CZE062422], Leinveber Zdeněk [CZE062766]
5.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
7.Bazika Tomáš [CZE037493], Novotný Petr [CZE063235]
7.Matěk Jan [CZE055561], Šedivá Jana [CZE047814]
9.Mráz Jaroslav [CZE057791], Hloušková Olga [CZE057335]
9.Kačerová Jana [CZE000909], Codlová Helena [CZE000211]
9.Jirkalová Milena [CZE000958], Emlerová Pavla [CZE002922]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
13.Moc Jonáš [CZE062696], Vohralík Vítězslav [CZE054975]
13.Vacínková Jana [CZE014214], Florková Ester [CZE064076]
#Hráč nebo pár
1.Onduš Vladimír [CZE044941], Vavruška Petr [CZE045553]
2.Amort Václav [CZE040917], Kuča Jan [CZE027500]
3.Voráč Jan [CZE053508], Veselý Josef [CZE044923]
4.Dušek Martin [CZE012095], Krušina Lukáš [CZE034135]
5.Materna Tomáš [CZE062422], Leinveber Zdeněk [CZE062766]
5.Krasanovská Žaneta [CZE012884], Marek Jakub [CZE020723]
7.Bazika Tomáš [CZE037493], Novotný Petr [CZE063235]
7.Matěk Jan [CZE055561], Šedivá Jana [CZE047814]
9.Mráz Jaroslav [CZE057791], Hloušková Olga [CZE057335]
9.Kačerová Jana [CZE000909], Codlová Helena [CZE000211]
9.Jirkalová Milena [CZE000958], Emlerová Pavla [CZE002922]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
13.Moc Jonáš [CZE062696], Vohralík Vítězslav [CZE054975]
13.Vacínková Jana [CZE014214], Florková Ester [CZE064076]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz