Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.06.2019
NázevCyrhoza Cup U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bukáček Petr [CZE054031]
Čermák Vladimír [CZE052246]
Čermáková Iva [CZE056121]
Frankel Benjamin [CZE036525]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Kolník Zdeněk [CZE037740]
Kolníková Krystyna [CZE048912]
Kovář Jiří [CZE056265]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Nový Petr [CZE032183]
Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Sekereš Pavel [CZE017420]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srnová Barbora [CZE048463]
Stehlík Libor [CZE051957]
1Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
2Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
3Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
4Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
  •  Stehlík Libor0
  • Stehlík Libor2
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Stehlík Libor2
    Kolník Zdeněk0
  •  
  • Hencl Miroslav0
    Stehlík Libor2
  •  
  • Srna Petr1
    Kolník Zdeněk2
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Sekereš Pavel1
  •  
  • Srna Petr2
    Kolníková Krystyna0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Čermáková Iva1
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Čermák Vladimír1
    Srna Petr2
  •  
  • Srnová Barbora1
    Kolníková Krystyna2
  •  
  • Nový Petr1
    Hencl Miroslav2
  •  
  • Čermáková Iva2
    Bukáček Petr1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Schwarz Jiří1
  •  
  • Přerovský Vítězslav0
    Srnová Barbora2
  •  
  • Kolníková Krystyna2
    Nový Petr0
  •  
  • Stehlík Libor2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Čermáková Iva0
    Srna Petr2
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Bukáček Petr0
  •  
  • Čermák Vladimír0
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Kolník Zdeněk2
  •  
  • Kovář Jiří2
    Přerovský Vítězslav0
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Srnová Barbora0
  •  
  • Kolníková Krystyna1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Srna Petr0
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Sekereš Pavel1
    Kolník Zdeněk2
  •  
  • Kovář Jiří0
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Stehlík Libor1
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Kolník Zdeněk1
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Mlynek Jiří0
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Stehlík Libor1
  •  
  •  Frankel Benjamin0
#Hráč nebo pár
1.Frankel Benjamin [CZE036525]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Kolník Zdeněk [CZE037740]
5.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Srna Petr [CZE048360]
7.Sekereš Pavel [CZE017420]
7.Kolníková Krystyna [CZE048912]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Čermák Vladimír [CZE052246]
9.Čermáková Iva [CZE056121]
9.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Nový Petr [CZE032183]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
#Hráč nebo pár
1.Frankel Benjamin [CZE036525]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Kolník Zdeněk [CZE037740]
5.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Srna Petr [CZE048360]
7.Sekereš Pavel [CZE017420]
7.Kolníková Krystyna [CZE048912]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Čermák Vladimír [CZE052246]
9.Čermáková Iva [CZE056121]
9.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Nový Petr [CZE032183]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz