Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum05.06.2019
NázevStředa č.23
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů20
Typ turnajeVítězná středa
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Antonín Patrik [CZE037455]
Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
Brslínek Martin [CZE036107]
Drahotská Terezie [CZE050494]
Farská Jana [CZE024452]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Host muž II [HOST_20]
Host žena III [HOST_28]
Hrneček David [CZE033793]
Hubálovská Petra [CZE062048]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Jurčíková Marie [CZE004267]
Kvasničák Petr [CZE001765]
Lár Jakub [CZE062904]
Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Stárek Václav [CZE041383]
Šmétka Jan [CZE055152]
Téra Marek [CZE049748]
1Středa č.23
Žádné utkání
2Středa č.23
Žádné utkání
  •  Šmétka Jan0
  • Šmétka Jan1
    Brslínek Martin0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Host muž II0
  •  
  • Kvasničák Petr0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Hrneček David0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Antonín Patrik0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Hrneček David1
    Přerovský Vítězslav0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Drahotská Terezie1
    Farská Jana0
  •  
  • Téra Marek0
    Antonín Patrik1
  •  
  • Hrneček David1
    Bezstarosti Ondřej0
  •  
  • Lár Jakub0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Jurčíková Marie0
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Volný_los0
    Farská Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Téra Marek1
  •  
  • Stárek Václav0
    Antonín Patrik1
  •  
  • Hubálovská Petra0
    Hrneček David1
  •  
  • Volný_los0
    Bezstarosti Ondřej1
  •  
  • Volný_los0
    Lár Jakub1
  •  
  • Host žena III 0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Jurčíková Marie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Stárek Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hubálovská Petra1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Host žena III 1
    Volný_los0
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Jurčíková Marie0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Lár Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Bezstarosti Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Stárek Václav0
  •  
  • Hrneček David1
    Volný_los0
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Antonín Patrik1
    Hubálovská Petra0
  •  
  • Brslínek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Téra Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Host muž II1
    Volný_los0
  •  
  • Farská Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Host žena III 0
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Přerovský Vítězslav1
    Volný_los0
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Kvasničák Petr0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Lár Jakub0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Bezstarosti Ondřej0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Hrneček David0
  •  
  • Hilčík Petr1
    Antonín Patrik0
  •  
  • Brslínek Martin1
    Téra Marek0
  •  
  • Host muž II1
    Farská Jana0
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Přerovský Vítězslav1
  •  
  • Joneš Vlastimil0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Šmétka Jan1
    Janáček Ondřej0
  •  
  • Hilčík Petr0
    Brslínek Martin1
  •  
  • Host muž II1
    Přerovský Vítězslav0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Šmétka Jan0
  •  
  • Brslínek Martin1
    Host muž II0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Brslínek Martin0
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Šmétka Jan1
  •  
  •  Šmétka Jan0
#Hráč nebo pár
1.Šmétka Jan [CZE055152]
2.Hofman Jaroslav [CZE000767]
3.Brslínek Martin [CZE036107]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Host muž II [HOST_20]
5.Kvasničák Petr [CZE001765]
7.Joneš Vlastimil [CZE002525]
7.Hrneček David [CZE033793]
9.Drahotská Terezie [CZE050494]
9.Antonín Patrik [CZE037455]
9.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
13.Lár Jakub [CZE062904]
13.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
13.Téra Marek [CZE049748]
13.Farská Jana [CZE024452]
17.Host žena III [HOST_28]
17.Hubálovská Petra [CZE062048]
17.Stárek Václav [CZE041383]
17.Jurčíková Marie [CZE004267]
#Hráč nebo pár
1.Šmétka Jan [CZE055152]
2.Hofman Jaroslav [CZE000767]
3.Brslínek Martin [CZE036107]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Host muž II [HOST_20]
5.Kvasničák Petr [CZE001765]
7.Joneš Vlastimil [CZE002525]
7.Hrneček David [CZE033793]
9.Drahotská Terezie [CZE050494]
9.Antonín Patrik [CZE037455]
9.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
9.Hilčík Petr [CZE034062]
13.Lár Jakub [CZE062904]
13.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
13.Téra Marek [CZE049748]
13.Farská Jana [CZE024452]
17.Host žena III [HOST_28]
17.Hubálovská Petra [CZE062048]
17.Stárek Václav [CZE041383]
17.Jurčíková Marie [CZE004267]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz