Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.06.2019
NázevO Pohár Sparty Úpice 2019 Double
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů10
Typ turnajeO pohár Sparty dvojnásobný
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Erban Jiří [CZE053288]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Illner Antonín [CZE061377]
Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
Semerák Jan [CZE052126]
Šlechtová Monika [CZE039600]
Trdlikát Libor [CZE025558]
Velcová Martina [CZE061376]
Železová Jaroslava [CZE053287]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Šlechtová Monika0
  • Šlechtová Monika1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Železová Jaroslava0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Illner Antonín0
  •  
  • Velcová Martina0
    Železová Jaroslava1
  •  
  • Erban Jiří0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Volný_los0
    Illner Antonín1
  •  
  • Volný_los0
    Velcová Martina1
  •  
  • Semerák Jan0
    Železová Jaroslava1
  •  
  • Volný_los0
    Erban Jiří1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Železová Jaroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Erban Jiří0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Ljubechko Oleksandr1
    Volný_los0
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Šlechtová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Železová Jaroslava0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Ljubechko Oleksandr1
    Velcová Martina0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Illner Antonín0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Ljubechko Oleksandr1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Ljubechko Oleksandr1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Ljubechko Oleksandr0
    Šlechtová Monika1
  •  
  •  Šlechtová Monika0
#Hráč nebo pár
1.Šlechtová Monika [CZE039600]
2.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
3.Dvořáček Aleš [CZE039473]
4.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Trdlikát Libor [CZE025558]
5.Železová Jaroslava [CZE053287]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Velcová Martina [CZE061376]
9.Semerák Jan [CZE052126]
9.Erban Jiří [CZE053288]
#Hráč nebo pár
1.Šlechtová Monika [CZE039600]
2.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
3.Dvořáček Aleš [CZE039473]
4.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Trdlikát Libor [CZE025558]
5.Železová Jaroslava [CZE053287]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Velcová Martina [CZE061376]
9.Semerák Jan [CZE052126]
9.Erban Jiří [CZE053288]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz