Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.07.2021 |
Název | 301 DO |
Rozhodčí | Vokoun Martin |
Počet hráčů | 36 |
Typ turnaje | Open Litoměřicko jednotlivci |
Místo | U Jezu Písty, Písty |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beran Miroslav [CZE011778] | |
Dryje Ivo [CZE060847] | |
Fišerová Štěpánka [CZE048113] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Hájek Stanislav [CZE033089] | |
Hanslová Michaela [CZE068892] | |
Hudeček Václav [CZE006323] | |
Jelenová Monika [CZE054221] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Jiroutek Radek [CZE058953] | |
Kleinová Šárka [CZE057140] | |
Knotková Jana [CZE025679] | |
Kováč Miroslav [CZE063530] | |
Kováč Tomáš [CZE057454] | |
Krotík Boleslav [CZE001129] | |
Kurek Jan [CZE046009] | |
Kutzler Martin [CZE046280] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Matějčková Lucie [CZE065694] | |
Novák Miroslav [CZE054955] | |
Pallas Pavel [CZE009061] | |
Páv Josef [CZE055105] | |
Pávová Denisa [CZE060655] | |
Pecina Vojtěch [CZE051824] | |
Pěnkava Ondřej [CZE053900] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Reichl Vít [CZE048144] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Řepíková Romana [CZE061544] | |
Římovský David [CZE056643] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Šikolová Šárka [CZE055144] | |
Štadler Josef [CZE025675] | |
Ušáková Hana [CZE061627] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] | |
Wollenheitová Iva [CZE061668] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Beran Miroslav [CZE011778] |
2. | Kutzler Martin [CZE046280] |
3. | Dryje Ivo [CZE060847] |
4. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
5. | Hudeček Václav [CZE006323] |
6. | Krotík Boleslav [CZE001129] |
7. | Pecina Vojtěch [CZE051824] |
8. | Gunar Michal [CZE063544] |
9. | Pallas Pavel [CZE009061] |
10. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
11. | Ušáková Hana [CZE061627] |
12. | Páv Josef [CZE055105] |
13. | Štadler Josef [CZE025675] |
14. | Římovský David [CZE056643] |
15. | Reichl Vít [CZE048144] |
16. | Kováč Miroslav [CZE063530] |
17. | Kováč Tomáš [CZE057454] |
18. | Matějček Jan [CZE006483] |
19. | Hájek Stanislav [CZE033089] |
20. | Kurek Jan [CZE046009] |
21. | Kleinová Šárka [CZE057140] |
22. | Pěnkava Ondřej [CZE053900] |
23. | Fišerová Štěpánka [CZE048113] |
24. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
25. | Řepíková Romana [CZE061544] |
26. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
27. | Wollenheitová Iva [CZE061668] |
28. | Hanslová Michaela [CZE068892] |
29. | Novák Miroslav [CZE054955] |
30. | Knotková Jana [CZE025679] |
31. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
32. | Jiroutek Radek [CZE058953] |
33. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
34. | Jelenová Monika [CZE054221] |
35. | Matějčková Lucie [CZE065694] |
36. | Pávová Denisa [CZE060655] |
Tento turnaj nemá přihlášky online