Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum31.05.2019
NázevCyrhoza Cup U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bukáček Petr [CZE054031]
Čermák Vladimír [CZE052246]
Čermáková Iva [CZE056121]
Dobiáš Ladislav [CZE046671]
Duštíra Tomáš [CZE058944]
Frankel Benjamin [CZE036525]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Kolník Zdeněk [CZE037740]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Schmidt Pavel [CZE011311]
Schmidtová Jana [CZE011313]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Stehlík Libor [CZE051957]
Zárybnický Michal [CZE028829]
1Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
2Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
3Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
4Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
  •  Frankel Benjamin0
  • Mlynek Jiří1
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Schmidt Pavel2
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Zárybnický Michal1
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Schmidt Pavel2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Srna Petr (048360)0
    Zárybnický Michal2
  •  
  • Schmidt Pavel2
    Čermáková Iva1
  •  
  • Duštíra Tomáš1
    Hencl Miroslav2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Dobiáš Ladislav0
  •  
  • Zárybnický Michal2
    Schmidtová Jana0
  •  
  • Volný_los0
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Duštíra Tomáš2
    Bukáček Petr1
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Kolník Zdeněk0
  •  
  • Zárybnický Michal2
    Čermák Vladimír1
  •  
  • Schmidtová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Schmidt Pavel0
  •  
  • Duštíra Tomáš0
    Dobiáš Ladislav1
  •  
  • Bukáček Petr1
    Srna Petr (048361)2
  •  
  • Srna Petr (048360)0
    Hencl Miroslav2
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Kolník Zdeněk1
  •  
  • Stehlík Libor2
    Zárybnický Michal0
  •  
  • Čermáková Iva2
    Čermák Vladimír1
  •  
  • Schmidtová Jana0
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Dobiáš Ladislav1
    Srna Petr (048361)2
  •  
  • Hencl Miroslav1
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Stehlík Libor2
    Čermáková Iva0
  •  
  • Frankel Benjamin1
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Mlynek Jiří1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Frankel Benjamin1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Stehlík Libor1
  •  
  •  Frankel Benjamin0
#Hráč nebo pár
1.Frankel Benjamin [CZE036525]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Schmidt Pavel [CZE011311]
5.Srna Petr [CZE048361]
5.Zárybnický Michal [CZE028829]
7.Hencl Miroslav [CZE024173]
7.Srna Petr [CZE048360]
9.Schmidtová Jana [CZE011313]
9.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
9.Duštíra Tomáš [CZE058944]
9.Čermáková Iva [CZE056121]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Kolník Zdeněk [CZE037740]
13.Čermák Vladimír [CZE052246]
#Hráč nebo pár
1.Frankel Benjamin [CZE036525]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Schmidt Pavel [CZE011311]
5.Srna Petr [CZE048361]
5.Zárybnický Michal [CZE028829]
7.Hencl Miroslav [CZE024173]
7.Srna Petr [CZE048360]
9.Schmidtová Jana [CZE011313]
9.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
9.Duštíra Tomáš [CZE058944]
9.Čermáková Iva [CZE056121]
13.Bukáček Petr [CZE054031]
13.Kolník Zdeněk [CZE037740]
13.Čermák Vladimír [CZE052246]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz