Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.05.2019
NázevStředa č.22
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů11
Typ turnajeVítězná středa zvýhodněný
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Farská Jana [CZE024452]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Kodenko Ondřej [CZE062207]
Kvasničák Petr [CZE001765]
Lár Jakub [CZE062904]
Stárek Václav [CZE041383]
Šmétka Jan [CZE055152]
1Středa č.22
Žádné utkání
2Středa č.22
Žádné utkání
  •  Kvasničák Petr0
  • Kvasničák Petr1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Lár Jakub0
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Hofman Jaroslav0
  •  
  • Šmétka Jan0
    Lár Jakub1
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Stárek Václav0
  •  
  • Hilčík Petr0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Kvasničák Petr1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Volný_los0
    Stárek Václav1
  •  
  • Kodenko Ondřej0
    Hilčík Petr1
  •  
  • Farská Jana0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kodenko Ondřej1
  •  
  • Farská Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Hofman Jaroslav2
    Kvasničák Petr1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Stárek Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Kodenko Ondřej0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Farská Jana0
    Lár Jakub1
  •  
  • Charvátová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Šmétka Jan0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Hilčík Petr0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Stárek Václav0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Lár Jakub1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Lár Jakub0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Kvasničák Petr1
  •  
  •  Kvasničák Petr0
#Hráč nebo pár
1.Kvasničák Petr [CZE001765]
2.Janáček Ondřej [CZE002050]
3.Joneš Vlastimil [CZE002525]
4.Lár Jakub [CZE062904]
5.Hofman Jaroslav [CZE000767]
5.Šmétka Jan [CZE055152]
7.Stárek Václav [CZE041383]
7.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Kodenko Ondřej [CZE062207]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
#Hráč nebo pár
1.Kvasničák Petr [CZE001765]
2.Janáček Ondřej [CZE002050]
3.Joneš Vlastimil [CZE002525]
4.Lár Jakub [CZE062904]
5.Hofman Jaroslav [CZE000767]
5.Šmétka Jan [CZE055152]
7.Stárek Václav [CZE041383]
7.Hilčík Petr [CZE034062]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Kodenko Ondřej [CZE062207]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz