Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum28.05.2019
NázevGUstl
RozhodčíWeissmann Vladimír
Počet hráčů22
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoGustlíček, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bojda Rudolf [CZE057812]
Bugala Jaroslav [CZE023585]
Dakov Radek [CZE016489]
Doboš René [CZE035540]
Gregor Zdeněk [CZE053199]
Havlík Michal [CZE029417]
Kollár Jan [CZE001028]
Kryka Dušan [CZE058997]
Kubov Ján [CZE052500]
Malíková Naděžda [CZE046859]
Mikuš Jozef [CZE018580]
Mojestíková Pavla [CZE062304]
Opěla Robin [CZE057429]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Popek Karel [CZE022666]
Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Stuchlík Lukáš [CZE051870]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
Špaček Martin [CZE017343]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Weissmann Petr [CZE026063]
Weissmann Vladimír [CZE000251]
1GUstl
Žádné utkání
2GUstl
Žádné utkání
  •  Opěla Robin0
  • Opěla Robin1
    Kollár Jan0
  •  
  • Opěla Robin1
    Mojestíková Pavla0
  •  
  • Opěla Robin1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Mojestíková Pavla1
    Weissmann Vladimír0
  •  
  • Opěla Robin1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Mojestíková Pavla1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Opěla Robin1
    Stuchlík Lukáš0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Bugala Jaroslav0
  •  
  • Mojestíková Pavla1
    Špaček Martin0
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Kryka Dušan0
  •  
  • Opěla Robin1
    Přerovský Vítězslav0
  •  
  • Popek Karel0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Mojestíková Pavla1
    Dakov Radek0
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Havlík Michal0
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Opěla Robin1
  •  
  • Volný_los0
    Přerovský Vítězslav1
  •  
  • Mikuš Jozef0
    Popek Karel1
  •  
  • Gregor Zdeněk0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Mojestíková Pavla1
    Bojda Rudolf0
  •  
  • Dakov Radek1
    Kubov Ján0
  •  
  • Volný_los0
    Malíková Naděžda1
  •  
  • Havlík Michal1
    Weissmann Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Pokorný Pavel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Mikuš Jozef1
  •  
  • Gregor Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Mojestíková Pavla1
  •  
  • Dakov Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Havlík Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Weissmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Doboš René1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Bugala Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kubov Ján1
    Volný_los0
  •  
  • Mikuš Jozef0
    Weissmann Vladimír1
  •  
  • Gregor Zdeněk0
    Stuchlík Lukáš1
  •  
  • Bojda Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Mojestíková Pavla0
    Kollár Jan1
  •  
  • Popek Karel1
    Dakov Radek0
  •  
  • Kryka Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Špaček Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Přerovský Vítězslav1
    Volný_los0
  •  
  • Opěla Robin1
    Havlík Michal0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Weissmann Petr0
    Doboš René1
  •  
  • Malíková Naděžda0
    Bugala Jaroslav1
  •  
  • Kubov Ján0
    Weissmann Vladimír1
  •  
  • Stuchlík Lukáš1
    Bojda Rudolf0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Kollár Jan1
  •  
  • Popek Karel0
    Kryka Dušan1
  •  
  • Špaček Martin1
    Přerovský Vítězslav0
  •  
  • Opěla Robin0
    Škrdla Ladislav1
  •  
  • Doboš René1
    Bugala Jaroslav0
  •  
  • Weissmann Vladimír1
    Stuchlík Lukáš0
  •  
  • Kollár Jan1
    Kryka Dušan0
  •  
  • Špaček Martin0
    Škrdla Ladislav1
  •  
  • Doboš René1
    Weissmann Vladimír0
  •  
  • Kollár Jan1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Doboš René1
    Kollár Jan0
  •  
  • Doboš René0
    Opěla Robin1
  •  
  •  Opěla Robin0
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Doboš René [CZE035540]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Mojestíková Pavla [CZE062304]
5.Škrdla Ladislav [CZE048589]
5.Weissmann Vladimír [CZE000251]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Malíková Naděžda [CZE046859]
9.Kryka Dušan [CZE058997]
9.Špaček Martin [CZE017343]
9.Bugala Jaroslav [CZE023585]
9.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
13.Havlík Michal [CZE029417]
13.Dakov Radek [CZE016489]
13.Popek Karel [CZE022666]
13.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
17.Weissmann Petr [CZE026063]
17.Kubov Ján [CZE052500]
17.Bojda Rudolf [CZE057812]
17.Gregor Zdeněk [CZE053199]
17.Mikuš Jozef [CZE018580]
17.Pokorný Pavel [CZE001035]
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Doboš René [CZE035540]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Mojestíková Pavla [CZE062304]
5.Škrdla Ladislav [CZE048589]
5.Weissmann Vladimír [CZE000251]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Malíková Naděžda [CZE046859]
9.Kryka Dušan [CZE058997]
9.Špaček Martin [CZE017343]
9.Bugala Jaroslav [CZE023585]
9.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
13.Havlík Michal [CZE029417]
13.Dakov Radek [CZE016489]
13.Popek Karel [CZE022666]
13.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
17.Weissmann Petr [CZE026063]
17.Kubov Ján [CZE052500]
17.Bojda Rudolf [CZE057812]
17.Gregor Zdeněk [CZE053199]
17.Mikuš Jozef [CZE018580]
17.Pokorný Pavel [CZE001035]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz