Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.05.2019
NázevMaršovák
RozhodčíMervart Martin
Počet hráčů35
Typ turnajeOrel Dart Open dvojnásobný
MístoSedmička, Trutnov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brož Marcel [CZE063925]
Demuth Petr [CZE030467]
Duben Karel [CZE026300]
Dufka Stanislav [CZE056383]
Erban Jiří [CZE053288]
Fendrych Stanislav [CZE048552]
Hendrych Daniel [CZE042296]
Horák Karel [CZE021132]
Horáková Alena [CZE021131]
Horká Alena [CZE053232]
Hraničková Alice [CZE048082]
Hrouda Vratislav [CZE027098]
Chrenko Ludvík [CZE002513]
Jurik Martin [CZE051225]
Kárász Josef [CZE034819]
Klempíř Petr [CZE021128]
Klempířová Erika [CZE021129]
Košťál Robert [CZE000552]
Košťálová Eva [CZE000210]
Kozaňák Michal [CZE055781]
Mann Josef [CZE038392]
Mervart Martin [CZE054377]
Míl Jindřich [CZE001776]
Mrštný František [CZE028041]
Pavlechová Irena [CZE024796]
Pecina Jiří [CZE063945]
Petrovský Pavel [CZE060370]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šilar David [CZE001122]
Trejtnarová Irena [CZE036841]
Vladyka Petr [CZE037284]
Vokřál Pavel [CZE011598]
Železová Jaroslava [CZE053287]
Železová Tereza [CZE053515]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Pecina Jiří [CZE063945]
2.Jurik Martin [CZE051225]
3.Svoboda Libor [CZE026803]
4.Fendrych Stanislav [CZE048552]
5.Košťál Robert [CZE000552]
6.Šilar David [CZE001122]
7.Hendrych Daniel [CZE042296]
8.Košťálová Eva [CZE000210]
9.Mann Josef [CZE038392]
10.Mervart Martin [CZE054377]
11.Kozaňák Michal [CZE055781]
12.Vokřál Pavel [CZE011598]
13.Míl Jindřich [CZE001776]
14.Horká Alena [CZE053232]
15.Mrštný František [CZE028041]
16.Horák Karel [CZE021132]
17.Hraničková Alice [CZE048082]
18.Klempířová Erika [CZE021129]
19.Hrouda Vratislav [CZE027098]
20.Kárász Josef [CZE034819]
21.Vladyka Petr [CZE037284]
22.Brož Marcel [CZE063925]
23.Klempíř Petr [CZE021128]
24.Chrenko Ludvík [CZE002513]
25.Svobodová Andrea [CZE026800]
26.Dufka Stanislav [CZE056383]
27.Pavlechová Irena [CZE024796]
28.Erban Jiří [CZE053288]
29.Trejtnarová Irena [CZE036841]
30.Demuth Petr [CZE030467]
31.Duben Karel [CZE026300]
32.Horáková Alena [CZE021131]
33.Petrovský Pavel [CZE060370]
34.Železová Jaroslava [CZE053287]
35.Železová Tereza [CZE053515]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz