Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.06.2021 |
Název | Double´s - Dvojice |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Double´s, Praha |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[], Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Kos Matouš [CZE063561] | |
Majerčin David [CZE020476], Pánka Vlastimil [CZE001789] | |
Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | |
Miňovský Tomáš [CZE061685], Šimek Ladislav [CZE062382] | |
Ondrejka Josef [CZE064280], Jurčík Martin [CZE064282] | |
Roch Petr [CZE011278], Dostál Radim [CZE060679] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
Roch Petr | Ondrejka Josef | Majerčin David | Miňovský Tomáš | Cirkovský Jaroslav | Michálková Michaela | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roch Petr | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 0:1 | 2:1 | |
Ondrejka Josef | 1:2 | 1:2 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 1:2 | |
0:2 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | ||
Majerčin David | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | |
Miňovský Tomáš | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 2:1 | |
Cirkovský Jaroslav | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | |
Michálková Michaela | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 2:1 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Kos Matouš [CZE063561] | 15 | 10:3 |
2. | Miňovský Tomáš [CZE061685], Šimek Ladislav [CZE062382] | 15 | 11:6 |
3. | Roch Petr [CZE011278], Dostál Radim [CZE060679] | 9 | 7:7 |
4. | [], Slabý Jaroslav [CZE060607] | 9 | 7:7 |
5. | Majerčin David [CZE020476], Pánka Vlastimil [CZE001789] | 6 | 4:8 |
6. | Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | 6 | 6:10 |
7. | Ondrejka Josef [CZE064280], Jurčík Martin [CZE064282] | 3 | 6:10 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Kos Matouš [CZE063561] | 15 | 10:3 |
2. | Miňovský Tomáš [CZE061685], Šimek Ladislav [CZE062382] | 15 | 11:6 |
3. | Roch Petr [CZE011278], Dostál Radim [CZE060679] | 9 | 7:7 |
4. | [], Slabý Jaroslav [CZE060607] | 9 | 7:7 |
5. | Majerčin David [CZE020476], Pánka Vlastimil [CZE001789] | 6 | 4:8 |
6. | Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805] | 6 | 6:10 |
7. | Ondrejka Josef [CZE064280], Jurčík Martin [CZE064282] | 3 | 6:10 |
Tento turnaj nemá přihlášky online