Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.05.2019 |
Název | Středa č.21 |
Rozhodčí | Hilčík Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Antonín Patrik [CZE037455] | |
Antonínová Petra [CZE062048] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Hofman Jaroslav [CZE000767] | |
Janáček Ondřej [CZE002050] | |
Joneš Vlastimil [CZE002525] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Stárek Václav [CZE041383] | |
Šaman Radek [CZE057329] | |
Šmétka Jan [CZE055152] | |
Téra Marek [CZE049748] |
- Hilčík Petr0
Hilčík Petr 1 Joneš Vlastimil 0
Lár Jakub 0 Hilčík Petr 1
Lár Jakub 1 Stárek Václav 0 Hilčík Petr 1 Antonín Patrik 0
Téra Marek 0 Lár Jakub 1 Janáček Ondřej 0 Hilčík Petr 1
Téra Marek 1 Farská Jana 0 Lár Jakub 1 Antonínová Petra 0 Janáček Ondřej 1 Hofman Jaroslav 0 Šaman Radek 0 Hilčík Petr 1
Volný_los 0 Téra Marek 1 Lár Jakub 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Janáček Ondřej 1 Šaman Radek 1 Volný_los 0
Hilčík Petr 1 Volný_los 0 Téra Marek 0 Stárek Václav 1 Lár Jakub 0 Hofman Jaroslav 1 Šmétka Jan 1 Volný_los 0 Antonínová Petra 1 Volný_los 0 Janáček Ondřej 0 Antonín Patrik 1 Joneš Vlastimil 1 Šaman Radek 0 Farská Jana 1 Volný_los 0
Hilčík Petr 0 Stárek Václav 1 Hofman Jaroslav 0 Šmétka Jan 1 Antonínová Petra 0 Antonín Patrik 1 Joneš Vlastimil 1 Farská Jana 0
Stárek Václav 0 Šmétka Jan 1 Antonín Patrik 0 Joneš Vlastimil 1
Šmétka Jan 1 Joneš Vlastimil 0
Šmétka Jan 1 Hilčík Petr 0
- Šmétka Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmétka Jan [CZE055152] |
2. | Hilčík Petr [CZE034062] |
3. | Joneš Vlastimil [CZE002525] |
4. | Lár Jakub [CZE062904] |
5. | Stárek Václav [CZE041383] |
5. | Antonín Patrik [CZE037455] |
7. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
9. | Šaman Radek [CZE057329] |
9. | Hofman Jaroslav [CZE000767] |
9. | Antonínová Petra [CZE062048] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmétka Jan [CZE055152] |
2. | Hilčík Petr [CZE034062] |
3. | Joneš Vlastimil [CZE002525] |
4. | Lár Jakub [CZE062904] |
5. | Stárek Václav [CZE041383] |
5. | Antonín Patrik [CZE037455] |
7. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
9. | Šaman Radek [CZE057329] |
9. | Hofman Jaroslav [CZE000767] |
9. | Antonínová Petra [CZE062048] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
Tento turnaj nemá přihlášky online