Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.05.2019
NázevTenhle turnaj který je v Rubínu
RozhodčíWeissmann Vladimír
Počet hráčů28
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRubín, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocko Petr [CZE023664]
Čeliga Lukáš [CZE056633]
Čeliga Viktor [CZE056635]
Čujdík Štefan [CZE000067]
Dík Břetislav [CZE000386]
Dzik Miroslav [CZE003440]
Foltýn Jiří [CZE002991]
Gavlas Aleš [CZE057159]
Jílek Dušan [CZE010763]
Kollár Jan [CZE001028]
Mesiarik Josef [CZE005959]
Mík Jiří [CZE021522]
Neuwirth Aleš [CZE057593]
Neuwirth Lumír [CZE057158]
Opěla Robin [CZE057429]
Ozdinec Jiří [CZE001640]
Poloch Martin [CZE056632]
Rohoň Róbert [CZE050107]
Saj Martin [CZE006161]
Schneider Petr [CZE006860]
Schrom René [CZE000881]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
Tichý Jan [CZE039856]
Urbánek Petr [CZE035690]
Vontor Miroslav [CZE041834]
Weissmann Ivo [CZE000151]
Weissmann Vladimír [CZE000251]
1Tenhle turnaj který je v Rubínu
Žádné utkání
2Tenhle turnaj který je v Rubínu
Žádné utkání
3Tenhle turnaj který je v Rubínu
Žádné utkání
  •  Mík Jiří0
  • Mík Jiří1
    Bocko Petr0
  •  
  • Mík Jiří1
    Gavlas Aleš0
  •  
  • Mík Jiří1
    Urbánek Petr0
  •  
  • Gavlas Aleš1
    Rohoň Róbert0
  •  
  • Mík Jiří1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Gavlas Aleš1
    Schneider Petr0
  •  
  • Mík Jiří1
    Dík Břetislav0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Dzik Miroslav0
  •  
  • Gavlas Aleš1
    Poloch Martin0
  •  
  • Schneider Petr1
    Kollár Jan0
  •  
  • Mík Jiří1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Jílek Dušan0
  •  
  • Gavlas Aleš1
    Neuwirth Lumír0
  •  
  • Schneider Petr1
    Foltýn Jiří0
  •  
  • Mík Jiří1
    Čujdík Štefan0
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Opěla Robin0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Jílek Dušan1
    Čeliga Viktor0
  •  
  • Gavlas Aleš1
    Mesiarik Josef0
  •  
  • Neuwirth Lumír1
    Weissmann Vladimír0
  •  
  • Schneider Petr1
    Weissmann Ivo0
  •  
  • Foltýn Jiří1
    Schrom René0
  •  
  • Volný_los0
    Mík Jiří1
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Čeliga Lukáš0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Saj Martin0
  •  
  • Jílek Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Gavlas Aleš1
  •  
  • Neuwirth Lumír1
    Ozdinec Jiří0
  •  
  • Schneider Petr1
    Tichý Jan0
  •  
  • Foltýn Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Schrom René1
    Mík Jiří0
  •  
  • Dzik Miroslav1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Weissmann Ivo1
    Čeliga Lukáš0
  •  
  • Rohoň Róbert1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Weissmann Vladimír1
    Saj Martin0
  •  
  • Dík Břetislav1
    Jílek Dušan0
  •  
  • Mesiarik Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Gavlas Aleš0
  •  
  • Kollár Jan1
    Neuwirth Lumír0
  •  
  • Vontor Miroslav1
    Ozdinec Jiří0
  •  
  • Urbánek Petr1
    Schneider Petr0
  •  
  • Opěla Robin1
    Tichý Jan0
  •  
  • Poloch Martin1
    Foltýn Jiří0
  •  
  • Čujdík Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Schrom René0
  •  
  • Dzik Miroslav1
    Weissmann Ivo0
  •  
  • Rohoň Róbert1
    Weissmann Vladimír0
  •  
  • Dík Břetislav1
    Mesiarik Josef0
  •  
  • Bocko Petr1
    Čeliga Viktor0
  •  
  • Kollár Jan1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Urbánek Petr1
    Opěla Robin0
  •  
  • Poloch Martin1
    Čujdík Štefan0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Dzik Miroslav0
  •  
  • Rohoň Róbert1
    Dík Břetislav0
  •  
  • Bocko Petr1
    Kollár Jan0
  •  
  • Urbánek Petr1
    Poloch Martin0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Rohoň Róbert0
  •  
  • Bocko Petr1
    Urbánek Petr0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Bocko Petr0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Mík Jiří0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Mík Jiří [CZE021522]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Gavlas Aleš [CZE057159]
5.Urbánek Petr [CZE035690]
5.Rohoň Róbert [CZE050107]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Schneider Petr [CZE006860]
9.Kollár Jan [CZE001028]
9.Poloch Martin [CZE056632]
9.Dzik Miroslav [CZE003440]
9.Dík Břetislav [CZE000386]
13.Foltýn Jiří [CZE002991]
13.Neuwirth Lumír [CZE057158]
13.Jílek Dušan [CZE010763]
13.Neuwirth Aleš [CZE057593]
17.Schrom René [CZE000881]
17.Weissmann Ivo [CZE000151]
17.Weissmann Vladimír [CZE000251]
17.Mesiarik Josef [CZE005959]
17.Čeliga Viktor [CZE056635]
17.Vontor Miroslav [CZE041834]
17.Opěla Robin [CZE057429]
17.Čujdík Štefan [CZE000067]
25.Tichý Jan [CZE039856]
25.Ozdinec Jiří [CZE001640]
25.Saj Martin [CZE006161]
25.Čeliga Lukáš [CZE056633]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Mík Jiří [CZE021522]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Gavlas Aleš [CZE057159]
5.Urbánek Petr [CZE035690]
5.Rohoň Róbert [CZE050107]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Schneider Petr [CZE006860]
9.Kollár Jan [CZE001028]
9.Poloch Martin [CZE056632]
9.Dzik Miroslav [CZE003440]
9.Dík Břetislav [CZE000386]
13.Foltýn Jiří [CZE002991]
13.Neuwirth Lumír [CZE057158]
13.Jílek Dušan [CZE010763]
13.Neuwirth Aleš [CZE057593]
17.Schrom René [CZE000881]
17.Weissmann Ivo [CZE000151]
17.Weissmann Vladimír [CZE000251]
17.Mesiarik Josef [CZE005959]
17.Čeliga Viktor [CZE056635]
17.Vontor Miroslav [CZE041834]
17.Opěla Robin [CZE057429]
17.Čujdík Štefan [CZE000067]
25.Tichý Jan [CZE039856]
25.Ozdinec Jiří [CZE001640]
25.Saj Martin [CZE006161]
25.Čeliga Lukáš [CZE056633]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz