Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.05.2019
NázevD
RozhodčíOzdinec Jiří
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRubín, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bauer Pavel [CZE061707]
Čeliga Viktor [CZE056635]
Čujdík Štefan [CZE000067]
Grycová Veronika [CZE050299]
Haas Jiří [CZE056735]
Havlík Michal [CZE029417]
Kandl Martin [CZE051797]
Klimánek Vladimír [CZE003030]
Neuwirth Aleš [CZE057593]
Obluk Ladislav [CZE002110]
Opěla Robin [CZE057429]
Ozdinec Jiří [CZE001640]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Vontor Miroslav [CZE041834]
Weissmann Petr [CZE026063]
  •  Ozdinec Jiří0
  • Ozdinec Jiří1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Obluk Ladislav0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Čeliga Viktor0
  •  
  • Obluk Ladislav1
    Weissmann Petr0
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Ozdinec Jiří1
  •  
  • Obluk Ladislav1
    Opěla Robin0
  •  
  • Vontor Miroslav1
    Haas Jiří0
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Čujdík Štefan0
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Obluk Ladislav1
  •  
  • Havlík Michal0
    Opěla Robin1
  •  
  • Volný_los0
    Vontor Miroslav1
  •  
  • Ozdinec Jiří1
    Kandl Martin0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Klimánek Vladimír0
  •  
  • Havlík Michal1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Čeliga Viktor1
    Vontor Miroslav0
  •  
  • Ozdinec Jiří0
    Grycová Veronika1
  •  
  • Obluk Ladislav1
    Kandl Martin0
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Čujdík Štefan1
  •  
  • Klimánek Vladimír0
    Neuwirth Aleš1
  •  
  • Havlík Michal0
    Weissmann Petr1
  •  
  • Haas Jiří1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Opěla Robin0
    Čeliga Viktor1
  •  
  • Grycová Veronika1
    Obluk Ladislav0
  •  
  • Čujdík Štefan0
    Neuwirth Aleš1
  •  
  • Weissmann Petr1
    Haas Jiří0
  •  
  • Čeliga Viktor0
    Grycová Veronika1
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Weissmann Petr0
  •  
  • Grycová Veronika1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Grycová Veronika1
    Ozdinec Jiří0
  •  
  •  Grycová Veronika0
#Hráč nebo pár
1.Grycová Veronika [CZE050299]
2.Ozdinec Jiří [CZE001640]
3.Neuwirth Aleš [CZE057593]
4.Obluk Ladislav [CZE002110]
5.Čeliga Viktor [CZE056635]
5.Weissmann Petr [CZE026063]
7.Vontor Miroslav [CZE041834]
7.Opěla Robin [CZE057429]
9.Havlík Michal [CZE029417]
9.Pokorný Pavel [CZE001035]
9.Čujdík Štefan [CZE000067]
9.Haas Jiří [CZE056735]
13.Kandl Martin [CZE051797]
13.Klimánek Vladimír [CZE003030]
13.Bauer Pavel [CZE061707]
#Hráč nebo pár
1.Grycová Veronika [CZE050299]
2.Ozdinec Jiří [CZE001640]
3.Neuwirth Aleš [CZE057593]
4.Obluk Ladislav [CZE002110]
5.Čeliga Viktor [CZE056635]
5.Weissmann Petr [CZE026063]
7.Vontor Miroslav [CZE041834]
7.Opěla Robin [CZE057429]
9.Havlík Michal [CZE029417]
9.Pokorný Pavel [CZE001035]
9.Čujdík Štefan [CZE000067]
9.Haas Jiří [CZE056735]
13.Kandl Martin [CZE051797]
13.Klimánek Vladimír [CZE003030]
13.Bauer Pavel [CZE061707]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz