Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.10.2020
Název301 DO
RozhodčíFilipi Lukáš
Počet hráčů31
Typ turnajeU Kozatý "20" - bez ČP
MístoU kozatý, Hradec Králové
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černý Mirek [CZE066914]
Felbr Tomáš [CZE044364]
Filipi Lukáš [CZE039816]
Hora Martin [CZE044466]
Host muž I [HOST_5]
Host muž II [HOST_20]
Host žena I [HOST_6]
Host žena II [HOST_27]
Konšel Miloslav [CZE019897]
Kořínek Jan [CZE042892]
Kořínková Veronika [CZE054448]
Kučerová Dagmar [CZE032958]
Mach Lukáš [CZE061572]
Mate Simona [CZE050521]
Meuerová Klára [CZE061568]
Miklošin Jakub [CZE043091]
Pánek Libor [CZE051755]
Pánková Anna [CZE064855]
Pilař David [CZE011207]
Pilařová Lucie [CZE034087]
Pražák Marek [CZE027418]
Procházka Václav [CZE061993]
Rafael Martin [CZE059128]
Stráník Přemysl [CZE007033]
Stráníková Šárka [CZE016104]
Šimková Dominika [CZE059559]
Šmíd Jan [CZE038707]
Špás Ota [CZE034618]
Tavaliová Karolína [CZE046649]
Trojan Jiří [CZE022951]
Zítko Tomáš [CZE062994]
1301 DO
Žádné utkání
2301 DO
Žádné utkání
3301 DO
Žádné utkání
4301 DO
Žádné utkání
  • 1

  • Pražák Marek2
    Černý Mirek0
  •  
  • Trojan Jiří2
    Pilařová Lucie0
  •  
  • Šimková Dominika2
    Meuerová Klára0
  •  
  • Špás Ota0
    Host žena I 2
  •  
  • Pánek Libor2
    Zítko Tomáš0
  •  
  • Filipi Lukáš0
    Miklošin Jakub2
  •  
  • Kořínek Jan2
    Mate Simona0
  •  
  • Stráník Přemysl2
    Felbr Tomáš1
  •  
  • Hora Martin1
    Rafael Martin2
  •  
  • Konšel Miloslav2
    Host žena II 0
  •  
  • Host muž II0
    Šmíd Jan2
  •  
  • Pilař David0
    Stráníková Šárka2
  •  
  • Pánková Anna0
    Tavaliová Karolína2
  •  
  • Mach Lukáš2
    Kořínková Veronika0
  •  
  • Host muž I1
    Procházka Václav2
  •  
  • Kučerová Dagmar1
    Volný_los0
  •  
  • 2

  • Volný_los0
    Pilařová Lucie1
  •  
  • Meuerová Klára2
    Špás Ota1
  •  
  • Kořínková Veronika2
    Zítko Tomáš0
  •  
  • Filipi Lukáš2
    Pánková Anna0
  •  
  • Mate Simona2
    Pilař David0
  •  
  • Host muž II2
    Host žena II 0
  •  
  • Černý Mirek2
    Kučerová Dagmar0
  •  
  • Hora Martin2
    Host muž I0
  •  
  • Felbr Tomáš0
    Šmíd Jan2
  •  
  • Stráníková Šárka2
    Kořínek Jan0
  •  
  • Miklošin Jakub2
    Tavaliová Karolína0
  •  
  • Pánek Libor0
    Pražák Marek2
  •  
  • Šimková Dominika0
    Trojan Jiří2
  •  
  • Konšel Miloslav1
    Mach Lukáš2
  •  
  • Host žena I 0
    Procházka Václav2
  •  
  • Stráník Přemysl1
    Rafael Martin2
  •  
  • 3

  • Volný_los0
    Zítko Tomáš1
  •  
  • Pánková Anna2
    Host žena II 0
  •  
  • Pilař David0
    Kučerová Dagmar2
  •  
  • Pilařová Lucie0
    Špás Ota2
  •  
  • Felbr Tomáš2
    Host muž I1
  •  
  • Mate Simona1
    Meuerová Klára2
  •  
  • Pánek Libor1
    Filipi Lukáš2
  •  
  • Kořínková Veronika2
    Tavaliová Karolína1
  •  
  • Host muž II2
    Černý Mirek0
  •  
  • Host žena I 2
    Kořínek Jan0
  •  
  • Šimková Dominika1
    Konšel Miloslav2
  •  
  • Hora Martin0
    Stráník Přemysl2
  •  
  • Stráníková Šárka1
    Šmíd Jan2
  •  
  • Procházka Václav2
    Trojan Jiří1
  •  
  • Miklošin Jakub0
    Pražák Marek2
  •  
  • Mach Lukáš2
    Rafael Martin1
  •  
  • 4

  • Volný_los0
    Pilař David1
  •  
  • Host žena II 0
    Zítko Tomáš2
  •  
  • Pilařová Lucie0
    Pánková Anna2
  •  
  • Kořínek Jan1
    Černý Mirek2
  •  
  • Host muž I2
    Kučerová Dagmar0
  •  
  • Mate Simona2
    Špás Ota0
  •  
  • Tavaliová Karolína0
    Pánek Libor2
  •  
  • Hora Martin0
    Felbr Tomáš2
  •  
  • Šimková Dominika1
    Host muž II2
  •  
  • Filipi Lukáš2
    Meuerová Klára1
  •  
  • Kořínková Veronika2
    Host žena I 1
  •  
  • Miklošin Jakub2
    Stráníková Šárka0
  •  
  • Konšel Miloslav1
    Stráník Přemysl2
  •  
  • Trojan Jiří2
    Rafael Martin0
  •  
  • Pražák Marek0
    Procházka Václav2
  •  
  • Šmíd Jan2
    Mach Lukáš1
  •  
  • 5

  • Volný_los0
    Host žena II 1
  •  
  • Pilař David0
    Pilařová Lucie2
  •  
  • Kučerová Dagmar2
    Zítko Tomáš0
  •  
  • Špás Ota0
    Kořínek Jan2
  •  
  • Hora Martin2
    Tavaliová Karolína0
  •  
  • Pánková Anna0
    Černý Mirek2
  •  
  • Host muž I0
    Šimková Dominika2
  •  
  • Mate Simona0
    Stráníková Šárka2
  •  
  • Pánek Libor2
    Meuerová Klára1
  •  
  • Host žena I 1
    Felbr Tomáš2
  •  
  • Rafael Martin2
    Host muž II1
  •  
  • Kořínková Veronika1
    Filipi Lukáš2
  •  
  • Konšel Miloslav0
    Miklošin Jakub2
  •  
  • Pražák Marek2
    Trojan Jiří0
  •  
  • Stráník Přemysl0
    Mach Lukáš2
  •  
  • Procházka Václav1
    Šmíd Jan2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Šmíd Jan [CZE038707],103978
2.Mach Lukáš [CZE061572],93764
3.Procházka Václav [CZE061993],93560
4.Pražák Marek [CZE027418],83756
5.Miklošin Jakub [CZE043091],83248
6.Filipi Lukáš [CZE039816],83248
7.Rafael Martin [CZE059128],73547
8.Stráník Přemysl [CZE007033],73443
9.Trojan Jiří [CZE022951],73341
10.Felbr Tomáš [CZE044364],73237
11.Host muž II [HOST_20],73033
12.Kořínková Veronika [CZE054448],72932
13.Stráníková Šárka [CZE016104],72932
14.Pánek Libor [CZE051755],72832
15.Konšel Miloslav [CZE019897],63130
16.Host žena I [HOST_6],63130
17.Šimková Dominika [CZE059559],63033
18.Meuerová Klára [CZE061568],62931
19.Černý Mirek [CZE066914],62928
20.Hora Martin [CZE044466],52821
21.Kořínek Jan [CZE042892],52722
22.Mate Simona [CZE050521],52214
23.Kučerová Dagmar [CZE032958],5148
24.Host muž I [HOST_5],43226
25.Pánková Anna [CZE064855],4218
26.Tavaliová Karolína [CZE046649],33115
27.Špás Ota [CZE034618],32512
28.Zítko Tomáš [CZE062994],3202
29.Pilařová Lucie [CZE034087],3152
30.Host žena II [HOST_27],1200
31.Pilař David [CZE011207],1200

#Hráč/iBodyBSBH
1.Šmíd Jan [CZE038707],103978
2.Mach Lukáš [CZE061572],93764
3.Procházka Václav [CZE061993],93560
4.Pražák Marek [CZE027418],83756
5.Miklošin Jakub [CZE043091],83248
6.Filipi Lukáš [CZE039816],83248
7.Rafael Martin [CZE059128],73547
8.Stráník Přemysl [CZE007033],73443
9.Trojan Jiří [CZE022951],73341
10.Felbr Tomáš [CZE044364],73237
11.Host muž II [HOST_20],73033
12.Kořínková Veronika [CZE054448],72932
13.Stráníková Šárka [CZE016104],72932
14.Pánek Libor [CZE051755],72832
15.Konšel Miloslav [CZE019897],63130
16.Host žena I [HOST_6],63130
17.Šimková Dominika [CZE059559],63033
18.Meuerová Klára [CZE061568],62931
19.Černý Mirek [CZE066914],62928
20.Hora Martin [CZE044466],52821
21.Kořínek Jan [CZE042892],52722
22.Mate Simona [CZE050521],52214
23.Kučerová Dagmar [CZE032958],5148
24.Host muž I [HOST_5],43226
25.Pánková Anna [CZE064855],4218
26.Tavaliová Karolína [CZE046649],33115
27.Špás Ota [CZE034618],32512
28.Zítko Tomáš [CZE062994],3202
29.Pilařová Lucie [CZE034087],3152
30.Host žena II [HOST_27],1200
31.Pilař David [CZE011207],1200
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz